×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
22. aprīlis, 2013
Drukāt

Franču lugas lasījums Dailes teātrī

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

26.aprīlī plkst. 19.00 Dailes teātra Kamerzālē notiks Fabrisa Melkio lugas „Marsija Hese” lasījums, ko iestudē franču režisori Patriss Dušē (Patrice Douchet) un Dominika Žurnē Ramēla (Dominique Journet Ramel).

Vecgada vakars. Vētra. Lietus un tumsa. Visa ģimene ir sapulcējusies kopā, lai nosvinētu svētkus. Viss ir kā vienmēr un tomēr ne. Starp viņiem visu laiku ir Marsija Hese, viņa ir visur, bet neviens viņu neredz. Neviens uz viņu neskatās. Viņi runā par gliemenēm, Bodlēru, vīna sabalansēto buķeti, „Gulbju ezeru”, Staļina ūsām, pētersīļu sviestu, izplūdušu skropstu tušu, Hirosimu. Bet aiz katra pārmītā vārda slēpjas Marsija, un ir sajūta, ka vienā jaukā brīdī viņa uzradīsies. Tādēļ jau cilvēkiem ir dotas acis, lai tās atvērtu…
Lugas „Marsija Hese” lasījumā piedalīsies Inita Dzelme, Mirdza Martinsone, Ģirts Ķesteris, Uldis Siliņš, Valdis Liepiņš, Marīna Janaus, Jānis Paukštello, Vita Vārpiņa, Dārta Daneviča, Elīna Dzelme, Dainis Grūbe, Liene Sebre, Rūta Dišlere un Kaspars Zāle.
Bezmaksas ieejas kartes uz lugas „Marsija Hese” lasījumu iespējams rezervēt elektroniski, nosūtot savu vārdu, uzvārdu un nepieciešamo vietu skaitu uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv. Vietu skaits ierobežots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+