Mobilā versija
+12.9°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
6. oktobris, 2014
Drukāt

Gaidāmas pārmaiņas vietējā varā

Bokis_2

Tā kā 12. Saeimas deputātu rindās varētu būt iekļuvuši četri pašreizējie novadu domes priekšsēdētāji, tuvākajā laikā attiecīgajās pašvaldībās gaidāma vadības maiņa.

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem 12. Saeimā no “Vienotības” Vidzemes saraksta varētu būt ievēlēts Valmieras mērs Inesis Boķis. Tāpat no “Vienotības” Zemgales apgabalā Saeimas deputāta mandātus varētu iegūt Tukuma mērs Juris Šulcs, kā arī Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs. No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Vidzemes apgabalā Saeimas deputāta mandātus varētu iegūt pašreizējais Smiltenes mērs Ainārs Mežulis. Tāpat Saeimā no ZZS Kurzemes saraksta visvairāk punktus, saskaitot visus vēlētāju ievilktos plusus un svītrojumus, ieguvis un Saeimā, visticamāk, iekļūs Liepājas domes deputāts Valdis Skujiņš. Savukārt Latvijas Reģionu apvienību no Vidzemes Saeimā, visticamāk, pārstāvēs Ādažu domes deputāts Jānis Ruks.

Pievienot komentāru

Izveido "oligarhu sarunu" parlamentārās izmeklēšanas komisiju (4)Saeima šodien izveidoja parlamentārās izmeklēšanas komisiju par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti tā dēvētajā oligarhu lietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+