Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

Gaidāmas pārmaiņas vietējā varā

Bokis_2

Tā kā 12. Saeimas deputātu rindās varētu būt iekļuvuši četri pašreizējie novadu domes priekšsēdētāji, tuvākajā laikā attiecīgajās pašvaldībās gaidāma vadības maiņa.

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem 12. Saeimā no “Vienotības” Vidzemes saraksta varētu būt ievēlēts Valmieras mērs Inesis Boķis. Tāpat no “Vienotības” Zemgales apgabalā Saeimas deputāta mandātus varētu iegūt Tukuma mērs Juris Šulcs, kā arī Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs. No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Vidzemes apgabalā Saeimas deputāta mandātus varētu iegūt pašreizējais Smiltenes mērs Ainārs Mežulis. Tāpat Saeimā no ZZS Kurzemes saraksta visvairāk punktus, saskaitot visus vēlētāju ievilktos plusus un svītrojumus, ieguvis un Saeimā, visticamāk, iekļūs Liepājas domes deputāts Valdis Skujiņš. Savukārt Latvijas Reģionu apvienību no Vidzemes Saeimā, visticamāk, pārstāvēs Ādažu domes deputāts Jānis Ruks.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+