Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. novembris, 2014
Drukāt

Pierobežā dzīvojošie apvienojas muzikālā videosveicienā “Latvijai 96! Robežlīnija”

Kadrs no videosveicienaKadrs no videosveiciena

Ieskandinot valsts svētku nedēļu, 96 dažādās pierobežas vietās dzīvojoši cilvēki apvienojušies muzikālā videosveicienā “Latvijai 96! Robežlīnija”. Videoklipā dokumentēta Latvijas robeža un tai tuvumā dzīvojošie cilvēki. Tajā dzirdamas atšķirīgas balsis, izloksnes un intonācijas, kas atklāj dziesmas un mūsu tautas spēku. 36 videoepizodēs redzamie cilvēki stāv pie robežstabiņiem, kas izvietoti visapkārt Latvijai. Tie ir vizuāli dažādi un atrodas gan purvainos apvidos un ezeru vidū kā bojas, gan tieši pie dzelzceļa un jūras. Videoklips skatāms interneta vietnē “YouTube”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+