×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

Galahers: Bovija jaunais albums pierāda, ka atkalapvienošanās koncerti nekam neder

Britu rokgrupas “Oasis” bijušais dalībnieks Noels Galahers uzslavējis Deivida Bovija jauno albumu, uzsverot, ka mūzikas veterāniem nevajadzētu vienmēr paļauties uz savu agrāko slavu.

“Ir lieliski dzirdēt viņa balsi dziedam kaut ko jaunu,” Galahers teica par albumu “The Next Day”, kas oficiāli tiks izlaists 11.martā. “Jo vairāk klausies dziesmu “Where Are We Now?”, jo labāka tā šķiet. Videoklips vien ir to vērts – izskatās, it kā viņa kaķis būtu bijis tam režisors.”

Bovijs parādījis citiem mūziķiem, ka nevajag gulēt uz veciem lauriem, atkalapvienošanās koncertos spēlējot vecās dziesmas un no jauna izdodot agrākos albumus, uzskata Galahers. “Tas man pierādīja, ka atkalapvienošanās pasākumi nekam neder,” viņš teica.

“Ja ziņās teiktu, ka Deivids Bovijs nākamgad sāks jaunu koncertturneju, visi noteikti nodomātu: “Ai, tas ir lieliski, nevaru vien sagaidīt, bet tagad parunāsim par kaut ko citu.” Tomēr mēs vēl joprojām runājam par to dziesmu,” mūziķis dalījās pārdomās.

Intervijā mūzikas žurnālam NME Galahers, kurš tagad darbojas savā soloprojektā “Noel Gallagher’s High Flying Birds”, arī apšaubīja baumas, ka Bovijs vairs nekad nekoncertēšot, jo katra viņa uzstāšanās būtu “sasodīts trakonams”.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/QWtsV50_-p4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+