×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. aprīlis, 2017
Drukāt

“Galaktikas” lielkoncerts “Sirds vēl tic” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

30. aprīlī Latgales vēstniecībā “Gors” grupa “Galaktika” aicina uz jaunā diska prezentācijas koncertu “Sirds vēl tic”, kur kopā ar grupu uzstāsies viņu draugi, kas kopdziesmā uz skatuves vienkopus pulcinās ap 30 cilvēku.

Grupa savus klausītājus priecē jau 14 gadus, bet šis būs tikai otrais grupas albums. “Pirmais iznāca pirms septiņiem gadiem. Šis laiks ir bijis viens skrējiens, bija tāda doma, bet tad Vitolds noteica, ka nevajag sasteigt, ja vēl vecais albums patīk cilvēkiem. Viss notiek tad, kad tam ir jānotiek. Dziesmas krājas. Šajā albumā ir dziesmas ar mūsu draugiem. Tas ir noticis pavisam vienkārši un dabiski, jo mūsu dzīves ceļi krustojušies. Mūsu un mūsu draugu emocijas savijušās kopā,” teic Normunds Zušs.

Disku ar vislabākajiem vēlējumiem tautās laiž un izplata “MicRec”. “Diskā apkopoti jau iepriekšējo gadu hiti – “Sauc atpakaļ”, “Ja gribi projām iet, tad ej”, “Kopā tik un tā”, kā arī “Tēvam”, “Labvakar, draugi”. Būs arī sešas vēl nekur neskanējušas dziesmas. Un tas viss ir kontekstā ar nosaukumu – “Grupa GALAKTIKA UN DRAUGI”. Jo pārsvarā katrai dziesmai apakšā ir stāsts un katra no šīm dziesmām ierakstīta kopā ar kādu no grupas draugiem: popgrupu “Dzeguzīte”, “Oranžajām meitenēm”, Daini Skuteli, brāļiem Puncuļiem, “Rēzeknes Zaļo pakalnu kori”, Ingrīdu Balodi-Augstkalni, Ieva Grēveli,” smaidot atklāj Vitolds Gornevs.

Diskam ir ļoti zīmīgs nosaukums, kad ieminos par to, Normunds smaidot teic: “Abi ar Vitoldu nolēmām, ka šī tituldziesma “Sirds vēl tic” būtu vispiemērotākā, jo gan mums pašiem tā patīk, gan klausītājiem. Filozofiski – albums ir pilns ar emocijām gan bērnišķīgām, gan emocionālām dzīves pārdomām. Nekad nepārstāt smaidīt, ticēt, ka viss var piepildīties.”

Koncertam būs divas daļas. Kopā ar “Galaktiku” uz skatuves kāps visi mākslinieki, kas piedalījās jaunā albuma dziesmu ierakstos, bet koncerta otrajā daļā – “Baltie Lāči”, “Ginc un Es”, brāļi Puncuļi ar grupu “Serenāde”.

Viss koncerts notiks Latgales sirsnīguma aurā. Kopdziesmas uz skatuves vienkopus pulcinās ap 30 cilvēku lielu sastāvu. “Runājot par koncertus, tas būs viens vienīgais un neatkārtojams. Var jau būt, ka būs, bet ne tuvākajā laikā. Koncertu filmēs, tā būs iespēja tiem, kas netiks klātienē,” smaidot nosaka Normunds.

 

30. IV 18.00 Latgales vēstniecība “Gors”

Biļetes www.latgalesgors.lv; Latgales vēstniecības “Gors” kasēs

Cena EUR 23 un 25

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+