×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Gapoņenko: Vējonim jāatkāpjas par nespēju kontrolēt savā pārraudzībā esošās iestādes (6)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Nepilsoņu kongresa aktīvists Aleksandrs Gapoņenko uzskata, ka aizsardzības ministram Raimondam Vējonim (ZZS) ir jādemisionē, jo, pēc viņa domām, ministrs nespēj kontrolēt savā pārraudzībā esošās iestādes un cilvēku darbu vai arī sekmē tur notiekošos nepieļaujamos procesus, norādīja Gapoņeko.

Vējonim, ja viņš uzskatījis Gapoņenko izteikumu ārvalstu medijā par nepieņemamu, vajadzēja vērsties tiesā, kura tad vērtētu, vai teiktais ir aizskarošs un nomelnojošs. “Tomēr Vējonis tiesā nevērsās, un es šo rīcību vērtēju kā ārpustiesas represiju,” norādīja Gapoņenko. Viņš piebilst, ka tas, vai Vējonis demisionēs, saprotot, ka pieļāvis kļūdu, ir godprātības jautājums.

Viņš uzskata, ka šāda situācija radīta, lai aizēnotu NATO karabāzes izvietošanu Latvijā. “Ar šādu paziņojumu tika iebiedēta latviešu valodā runājošā sabiedrības daļa, par galveno biedu pasludinot Gapoņenko,” teica Nepilsoņu kongresa loceklis.

Gapoņenko norādīja, ka ir vērsies pie Norvēģijas televīzijas, kur iepriekš sniedzis interviju, ar lūgumu izveidot vēl vienu sižetu par notiekošo. Viņš pastāstīja, ka aicinātais medijs ir ieinteresēts esošajā situācijā un vēlas sekot līdzi procesiem, kuros būtībā tiek apspiesta vārda brīvība. “Turklāt savas bažas biju izteicis ārvalstu, nevis Latvijas medijā,” norādīja Gapoņenko.

Kā aģentūrai LETA skaidroja pats Gapoņenko, viņš Norvēģijas televīzijā atstāstījis Jāņa Vanaga teikto, ka Latvijas armija ir gatava reaģēt uz protestiem. Viņš norāda, ka tādā veidā tika iebiedēti krievvalodīgie, kas šobrīd iestājas par savām tiesībām. “Šādā saspringtā situācijā, kas valda pasaulē, šādi paziņojumi nav pieņemami,” pārliecināts Gapoņenko.

Kā ziņots, Vējonis lūdz izvērtēt Gapoņenko izteikumus Norvēģijas televīzijai, kuros viņš esot paudis informāciju, kas grauj “Latvijas valsts un Nacionālo bruņoto spēku tēlu, kā arī maldina sabiedrību par Latvijas valdības mērķiem un uzdevumiem,” teikts Vējoņa lūgumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kurienienes radās šis iznirelis, gopoņenko? Vai tas ir pašmāju bezdarā nīkstošais žīdelis kurš vēlas uzņemties krievu aizstāvja lomu? Vai arī no moskaviešiem iemigrējušais ?

 2. Gapoņenko būtu jāpazūd uz elli, kur tas ar savu giršanu radītu kurināmo tādu pašu indivīdu kurināšanai. Kauna nav galīgi. Aicina uz nemieriem, bet oponentus apvaino par paša mērķiem. Nekaunības augstākā pilotāža.

 3. Gapoņenko vajadzētu steidzami iega°ādāties biļeti braucienam no Rīgas uz Maskavu (vienā virzienā)… Viņš sāk .. par daudz!

  • Gapoņenko zina likumus.

   “Galvenais — apsūdzēt. Lai viņi taisnojas. Tas, kurš taisnojas, jau ir pa pusei vainīgs.
   Ja rodas izdevība, izvirziet viņu rīcībai politisku motīvu, rakstiet par viņiem denunciācijas un anonīmas vēstules, apvainojiet viņus pretsabiedriskā un ekonomiskā sabotāžā.
   Provocējiet viņus uzstāties pret valsts varu, bet pēc tam atmaskojiet viņus un iznīciniet ar valsts varu.
   Tiesības uz privilēģijām un mierīgu dzīvi iegūst tikai tas, kurš uzticīgi seko mums un iet kopā ar mums. Tas, kurš grib iet savu, neatkarības ceļu, ir potenciāli bīstams, tam jāatņem jebkāds atbalsts un eksistences līdzekļi.
   Vai nu mūsu kārtība vai pilnīga dezorganizācija. Tur, kur grib iztikt bez mums, jāvalda haosam. Dariet tā, lai nekārtības turpinātos līdz tam laikam, kamēr nomocītie goji lūgs mūs ņemt varu savās rokās un nodrošināt viņiem mierīgu dzīvi.
   Gojiem ir jāstrādā mūsu vadībā un jānes mums labums. To, kurš nenes mums labumu, ir jāpadzen. Ārpus mūsu interesēm nav sabiedriska labuma: kas nav ar mums, tas ir pret mums.
   Acs pret aci, zobs pret zobu: tā mācīja Mozus, — tā dzīvoja mūsu senči. Tā dzīvosim mēs.”

 4. Kad kāds beidzot sāks novākt nost no skatuves šādus Latvijas iekšējos ienaidniekus????

 5. Šis caurkritušais profesors ir pedagogs demagogs ar ultranacionalista psihes trauceejumu ieziimeem?

Draugiem Facebook Twitter Google+