AP/Scanpix

Girgensonam četri spēka paņēmieni “Sabres” uzvarā 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 6:3 (0:1, 4:1, 2:1) pieveica Losandželosas “Kings”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 46 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, taču pielietoja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienu, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača ievads gan labāk padevās “Kings” komandai, kas pēc Anžes Kopitara un Džefa Kārtera precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr otrās trešdaļas laikā “Sabres” hokejisti guva uzreiz četrus vārtus, divreiz izceļoties Džekam Aikelam, kas ļāva jau izvirzīties vadībā. Lai gan noslēdzošā perioda ievadā Kārters guva savus otros vārtus šajā spēlē, mājinieki atbildēja ar vēl diviem precīziem raidījumiem un tika pie droša panākuma.

Par šīs spēles pirmo zvaigzni tika nosaukts Aikels, kurš bez divu vārtu guvuma atzīmējās arī ar vienu rezultatīvu piespēli.

Šosezon Girgensons 28 spēlēs guvis divus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -4.

“Sabres” komanda šosezon 28 spēlēs tikusi pie 28 punktiem, kas liek ieņemt priekšpēdējo vietu starp 16 Austrumu konferences klubiem. Tikmēr Atlantijas divīzijā Bufalo vienība arī ir priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā.

Tikmēr “Kings” ar 30 punktiem 28 spēlēs ir Rietumu konferences astotajā vietā.

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs piektdien, kad uzņems Ņujorkas “Islanders”.