×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. novembris, 2015
Drukāt

“GoAdventure” atmaksās naudu par atcelto braucienu uz Šarm eš Šeihu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Tūrisma operators “GoAdventure” atmaksās tūristu un tūrisma aģentu iemaksātos naudas līdzekļus par komplekso tūrisma braucienu uz Šarm eš Šeihu, kas bija paredzēts svētdien, 8.novembrī, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Tāpat klientiem tiekot nodrošināta iespēja pārrezervēt iegādātos ceļojumus uz citiem tūroperatora “GoAdventure” galamērķiem, kā, piemēram, Dubaiju, Taizemi, Šrilanku. Klientu interese par šādu piedāvājumu esot palielinājusies.

Attiecībā par komplekso tūrisma braucienu uz citu Ēģiptes kūrortu Hurgadu, kura sākums bija paredzēts šodien, kompānijā norāda, ka lidojums nav atcelts, bet gan tikai pārcelts ne ilgāk par 24 stundām. Par visām izmaiņām tūroperators informējot tūrisma aģentus un klientus. Lidojuma Rīga-Hurgada izlidošanas laiks tiks precizēts tuvākajā laikā. Informācija tiks publicēta “GoAdventure” mājas lapā, kā arī tiks izsūtīti paziņojumi tūrisma aģentiem, skaidro kompānijā.

Brauciens tikšot nodrošināts atbilstoši līguma noteikumiem, uzsver kompānijas pārstāvji, skaidrojot, ka tiem, kuri vairs nevēlas doties ceļojumā, jāvēršas kompānijā, lai varētu vienoties par kompensāciju.

Kompānijā skaidro, ka tūristi joprojām ir ieinteresēti lidot uz Hurgadu, jo patlaban esot saņemti tikai daži lūgumi par iespējām atteikties no plānotiem ceļojumiem.

Tikmēr Hurgadā esošiem tūristiem “GoAdventure” nodrošina izmitināšanas pakalpojumus bez maksas līdz pat reisa atjaunošanas brīdim. Kompānijā informē, ka reisa Hurgada-Rīga izpilde var tikt atjaunota jebkurā brīdī, tāpēc tūristiem lūgts šo laika posmu palikt viesnīcās un nedoties ekskursijās.

Nākamās nedēļas lidojuma plānus kompānijā atturas komentēt, jo šie lēmumu esot saistīti ar Aizsardzības ministrijas un Civilās aizsardzības aģentūras lēmumiem. Ja liegums uz Šarm eš Šeihu tiks atcelts, lidojuma programma tiks turpināta atbilstoši plānotam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+