×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Graube tiek atvaļināts no profesionālā dienesta

Nacionālo bruņoto spēku jaunais komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš (no labās) un līdzšinējais bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube piedalās Nacionālo bruņoto spēku komandieru maiņas ceremonijā.Nacionālo bruņoto spēku jaunais komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš (no labās) un līdzšinējais bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube piedalās Nacionālo bruņoto spēku komandieru maiņas ceremonijā.

Bijušajam Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandierim Raimondam Graubem šodien pēdējā darba diena profesionālajā dienestā.

Graube tagad tiks ieskaitīts rezervē.

Viņš jau janvāra beigās nodeva NBS vadības grožus toreizējam NBS Apvienotā štāba priekšniekam Leonīdam Kalniņam. Pēc tam saskaņā ar aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) pavēli Graube tika nodots jaunā NBS komandiera rīcībā.

Graube jau iepriekš norādīja, ka pēc atvaļināšanās no aktīvā dienesta viņš vēlas darboties sabiedriski patriotiskajā sektorā. Viņš plāno kandidēt uz kādas nevalstiskās organizācijas vadītāja amatu.

Politikā Graube šobrīd neplāno doties, tāpat viņam nav nekādi plāni saistībā ar vasarā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Nacionālās drošības padome pērn oktobrī pieņēma zināšanai Graubes iesniegumu Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurā NBS komandieris lūdza viņu atvaļināt no amata pirms pilnvaru termiņa beigām. Graubes pilnvaru termiņš bija līdz 2018.gadā. Viņam šogad aprit 60 gadi, un Graube paziņojis, ka bijis vecākais NATO valstu komandieris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+