×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. jūnijs, 2012
Drukāt

Grigule: Sudraba varētu izveidot sociāldemokrātiskas ievirzes partiju

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts kontroliere Inguna Sudraba (attēlā) līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām varētu izveidot jaunu politisko spēku, visdrīzāk, tā varētu būt sociāldemokrātiskas ievirzes partija, intervijā aģentūrai LETA pauž Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas bezpartejiskā deputāte Iveta Grigule.

“Manuprāt, Sudraba ir reāla kandidāte, persona, kura varētu izveidot jaunu politisko spēku,” uzskata Grigule.

Deputāte norāda, ka divi gadi ir ilgs laiks, lai notiktu politiskā pārgrupēšanās. Pēc viņas teiktā, Reformu partija ir nonākusi “pilnīgā nekurienē” ar savu pašreizējo 1,8% vēlētāju atbalstu. Arī Zatlera vārda noņemšana partijas nosaukumā, pēc Grigules domām, nevairo tās atpazīstamību. Cilvēki ir vīlušies kārtējā “baltajā princī”, kurš nāca ar labām idejām, reformu pieteikumiem, bet tie ir izčākstējuši. Šur tur dažas oglītes gruzd, bet neviens necenšas tās uzpūst.

Pēc Grigules teiktā, ir vajadzīga diezgan liela drosme, lai tagad nāktu politikā. Sabiedrības negatīvā attieksme pret politiķiem atsit šo vēlmi.

Liberālās partijas Latvijā, pēc Grigules teiktā, ir sevi izsmēlušas. Mums patlaban veidojas “viena pareizā viedokļa” valsts. Tas ir šī brīža vairākuma viedoklis. Pārējie viedokļi ir “demagoģija”, “populisms”. Sabiedrībā sāk izpausties ļoti liela neiecietība, arī no politiķu puses.

Kā ziņots, sabiedrībā populārā ierēdne joprojām atturīgi izsakās par to, vai viņa varētu iesaistīties politikā. Sudraba, kurai šā gada nogalē beidzas pilnvaru termiņš, arī pēc tam vēlētos strādāt savas, nevis kādas citas valsts labā, taču savus plānus viņa joprojām nekonkretizē. “Mans laiks šajā amatā beidzas, un es pati gribētu, mana pārliecība un vēlme ir – darīt labu savai valstij. Un es ceru, ka man būs iespēja strādāt savā valstī un darīt tai labu. Tā ir apziņa, ar kuru esmu darījusi darbu līdz šim, un gribu to tā turpināt. Ļoti gribētu tā turpināt. Es negribētu strādāt citai valstij,” laikrakstam “Neatkarīgā” sacījusi Sudraba.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+