Foto – Juris Kalniņš

Gudļevskim divi ielaisti vārti NHL pārbaudes spēlē 0

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis otrdien ielaida divus vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē.
Tikmēr Gudļevska pārstāvētā Tampabejas “Lightning” izbraukumā ar 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) piekāpās Pitsburgas “Penguins”.
Latviešu vārtsargs bija spiests kapitulēt jau spēles 14.sekundē, kad viņu pārspēja Sergejs Plotņikovs. Pēcāk Gudļevskis kapitulēja arī pirmās trešdaļas izskaņā, komandai nonākot iedzinējos ar 1:2.
Otrās trešdaļas viducī Gudļevskis tika nomainīts pret Kevinu Pulēnu, kurš atlikušajā laikā arī ielaida divas ripas, neglābjot “Lighnting” no zaudējuma.
Nākamo pirmssezonas pārbaudes spēli “Lightning” aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā spēkosies ar Dalasas “Stars”.
Tikmēr citā pārbaudes mačā zaudējumu cietusi arī latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks”, kas izbraukumā ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) atzina Sanhosē “Sharks” pārākumu.
Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 52 sekundes, veikdams vienu nesekmīgu metienu pa sāncenšu vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā arī viens bloķēts raidījums un negatīvs lietderības koeficients -1.
Turpinājumā ceturtdien “Canucks” tiksies ar Edmontonas “Oilers”.
Otrdien pārbaudes spēli bez latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona sastāvā aizvadīja Bufalo “Sabres”, kas ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pieveica Toronto “Maple Leafs”.
Ceturtdien “Sabres” izbraukumā gaida spēkošanās ar Minesotas “Wild”.