Sports
Citi sporta veidi

Gulbis “Australian Open” sāks pret titulēto Vavrinku0


Ernests Gulbis Austrālijas atklātajā čempionātā tiksies ar titulēto šveicieti Stanu Vavrinku.
Ernests Gulbis Austrālijas atklātajā čempionātā tiksies ar titulēto šveicieti Stanu Vavrinku.
Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā tiksies ar 2014.gada šī turnīra čempionu Stanu Vavrinku no Šveices, Anastasijai Sevastovai pretī stāsies vāciete Mona Bartela, bet Aļona Ostapenko duelēsies ar grieķieti Mariju Sakari.

Vavrinka ir trīskārtējs “Grand Slam” turnīru uzvarētājs – viņš triumfējis arī 2015.gada Francijas atklātajā čempionātā un 2016.gada ASV atklātajā čempionātā.

Gulbis ATP rangā ieņem 83.vietu, kamēr Vavrinka atrodams 59.pozīcijā. Abi tenisisti pēc lejupslīdēm savās karjerās pakāpeniski cenšas atgriezties virsotnē.

Abi savā starpā līdz šim tikušies reizi, kad 2010.gadā Montekarlo divos setos uzvarēja šveicietis.

Saistītie raksti

Tikmēr Sevastova WTA rangā ieņem 13.vietu un ar tādu pašu numuru izlikta arī Austrālijas atklātajā čempionātā. Viņas pretiniece Bartela WTA rangā ieņem 74.pozīciju. Abām tenisistēm šī būs pirmā tikšanās reize.

Savukārt Ostapenko reitingā ieņem 22.vietu un šādu pašu numuru saņēmusi arī turnīrā. Viņas pretiniece Sakari rangā ir 41.pozīcijā. Abas savā starpā tikās arī 2017.gadā Čārlstonā, kad ar 6-2, 4-6, 6-2 uzvarēja Ostapenko.

Turnīrā pirmos numurs saņēmuši planētas pirmās raketes Novaks Džokovičs no Serbijas un Simona Halepa no Rumānijas.

Austrālijas atklātā čempionāta pamatturnīrs sāksies pirmdien.

LA.lv