Sports
Citi sporta veidi

Gulbis: “Ir sajūta, ka es pretiniekam uzdāvināju spēli”0


Ernests Gulbis.
Ernests Gulbis.
AFP PHOTO / MARIJAN MURAT /GERMANY OUT

Francijas atklātais čempionāts Parīzē visiem trim Latvijas tenisistiem vienspēlē beidzies jau sacensību pirmajā nedēļā.

Ernests Gulbis vienspēles turnīrā aizkļuva līdz otrajai kārtai un tajā ar 2:6, 6:3, 4:6 un 3:6 zaudēja itālim Mateo Beretīni, kurš ATP rangā ieņem 96. vietu. Pirmajā simtniekā nav vāju tenisistu, un tāds nav arī Beretīni, tomēr noteikti bija pieveicams, ja vien Gulbis nospēlētu mazliet precīzāk un labāk. Viņš pieļāva 15 dubultkļūdas servē un vēl 67 paša kļūdas izspēlēs, tādēļ būtiski saruka Ernesta iespējas noturēties līdz izšķirošām setu galotnēm.

“Ir sajūta, ka es pretiniekam uzdāvināju šo spēli. Tik daudz kļūdu, arī servējot! Beretīni spēlēja labi, tomēr nepaveica kaut ko iespaidīgu. Viņš vienkārši nekļūdījās, un ar to bija pietiekami 80 procentos izspēļu,” atzina Gulbis. Pēdējās divās nedēļās viņš turnīros Bordo un Parīzē aizvadījis astoņas spēles. Nogurums lika par sevi manīt, tomēr ar Parīzē sasniegto Ernests ir gandarīts – iekļūšana pamatturnīrā bija viens no galvenajiem mērķiem sezonas pirmajā pusē.

Dāmu vienspēlē Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova zaudēja jau pirmajā kārtā un tikpat neveiksmīgi turpināja dubultspēlē. Ostapenko turnīram pieteicās kopā ar krievieti Jeļenu Vesņinu, vienu no labākajām dubultspēles pratējām. Viņas bija izliktas ar desmito numuru, bet ambīcijas sniedzās krietni tālāk. Tomēr nekā – jau pirmajā kārtā 6:1, 3:6 un 4:6 pret rumānieti Soranu Kirsteu un spānieti Sāru Soribesu Tormo. Tāpat kā vienspēlē Aļona pieļāva milzumu kļūdu pat vienkāršās situācijās. Sevastova, lai gan saaukstējusies, nolēma neatteikties no iespējas piekto reizi uzspēlēt kopā ar Luksemburgas tenisisti Mendiju Minellu, taču arī netika tālāk par pirmo kārtu – 6:3, 3:6 un 5:7 pret Anastasiju Rodionovu no Austrālijas un ukrainieti Nadju Kičenokai. Aļona Ostapenko vēl nav atstājusi Parīzi, jo kopā ar 40 gadus veco baltkrievu Maksimu Mirniju piedalīsies jauktās dubultspēles turnīrā.

Saistītie raksti
LA.lv