Foto – AFP/LETA

Gulbis un Juška pārvar Ekhentāles turnīra pirmo kārtu 0

Challenger sērijas turnīrā Ekhentālē (Vācija) pirmajā kārtā uzvaras svinēja abi Latvijas pārstāvji Ernests Gulbis un Andis Juška.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Latvijas ranga pirmais numurs Ernests Gulbis, kurš šonedēļ ATP rangā ir 151. vietā, pirmajā kārtā pārliecinoši divos setos ar 6:1, 6:4 pārspēja ranga 468. vietas īpašnieku Alekseju Vatutinu no Krievijas.

Tikmēr citā laukumā daudz sīvāka cīņa iznāca Andim Juškam (351. vieta ATP rangā) pret mājinieku Jansu Lenardu Štrufu (210.). Pirmo setu Juška zaudēja ar 3:6, tomēr prata lauzt spēles gaitu un uzvarēja nākamos divus setus ar 6:3, 6:2. Otrajā kārtā Juškas pretinieks būs ranga 112. vietas īpašnieks beļģis Rubens Bemelmans. Jāpiebilst, ka Challenger sērijas vienspēļu turnīrā Juška pēdējo uzvarēto spēli aizvadīja pirms vairāk kā diviem gadiem.

“LA” jau rakstija, ka Ekhentāles kvalifikācijas turnīra izšķirošajā mačā Juška trīs setos pārspēja Ernestu Gulbi, kurš vēlāk pamatsacensībās iekļuva kā “laimīgais zaudētājs” uz turnīru neatbraukušā horvāta Ivana Dodiga vietā.