×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. marts, 2013
Drukāt

Hercogiene Ketrīna nejauši atklāj gaidāmā mazuļa dzimumu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Lielbritānijas prinča Viljama sieva Ketrīna parasti ir piesardzīga, runājot par savu privāto dzīvi, tomēr, kā trešdien vēsta Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi, viņa nejauši atklājusi, ka ģimenē gaidāmais pirmdzimtais, visticamāk, būs meitene.

31 gadu vecā Kembridžas hercogiene kādam laba vēlētājam, kas sniedza dāvanu vēl nedzimušajam britu monarhijas mantiniekam, dzirdēta sakām, ka nodos dāvanu “savai m…”. Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka prinča Viljama sieva pārtraukusi teikumu nepabeigtu, tomēr, visticamāk, tas nozīmē, ka viņa vēlējās teikt “savai meitai”.

67 gadus vecā Sandra Kuka Lielbritānijas medijiem stāstīja, ka Ketrīnas vizītes Grimsbijas ostā Anglijas ziemeļaustrumos laikā otrdien kāda sieviete sniedza viņai plīša lācīti, bet Kuka, kas atradusies turpat līdzās, dzirdējusi, kā Kembridžas hercogiene atbild: “Paldies. Es to nodošu savai m…” “Tad viņa pārtrauca runāt,” piebilda Kuka, kas esot pārjautājusi, vai viņa vēlējās teikt “savai meitai”.

Uz to Ketrīna paskaidrojusi, ka ģimene nezina gaidāmā bērna dzimumu, bet uz Kukas piezīmi, ka, visticamāk, tas tomēr ir zināms, hercogiene atteikusi, ka “mēs to neteiksim”.

Saruna trešdien izpelnījusies plašu atspoguļojumu Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļos.

Jau vēstīts, ka Viljama un viņa sievas Ketrīnas mazulis, kas būs trešais rindā uz britu monarha troni, pasaulē nāks jūlijā.

Ņemot vērā likumā veiktās izmaiņas, Viljama un Ketrīnas bērns troņmantnieku rindā būs trešais neatkarīgi no dzimuma.

Lielbritānijas karaliene Viljama vecmāmiņa Elizabete II ir izdevusi rīkojumu, ka “visiem Velsas prinča [Čārlza] vecākā dēla bērniem pienākas karaliskās augstības stils, tituls un cieņa, ko sniedz prinča vai princeses tituls pirms viņu kristītā vārda”.

Jūlijā gaidāmā prinča vai princeses dzimšanas diena var būt ļoti tuvu Viljama mātes traģiski bojāgājušās princeses Diānas dzimšanas dienai, kas ir 1.jūlijā.

Princis Viljams, kurš ir nākamais rindā uz Lielbritānijas troni pēc sava tēva prinča Čārlza, un Ketrīna Midltone, apprecējās 2011.gada aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+