HK “Rīga” piekto uzvaru pēc kārtas svin Jaroslavļā 0

Latvijas komanda “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta pēdējās izbraukuma sērijas trešajā cīņā sestdien pēc teicama snieguma otrajā trešdaļā ar 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) uzvarēja spēcīgo Jaroslavļas “Loko” vienību, tiekot pie piektās uzvaras pēc kārtas.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Mača pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešajā trešdaļā līdz tās 17.minūtei viesi izkaroja trīs vārtu pārsvaru.

Vispirms vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, vēlāk vairākumā precīzs bija Miks Indrašis, bet 3:0 panāca Roberts Lipsbergs, kurš realizēja tiesneša piešķirto soda metienu.

Tiesa, vēl līdz otrās trešdaļas beigām “Loko” hokejisti vienus vārtus atspēlēja, bet trešās trešdaļas 11.minūtē “Rīgas” pārsvaru samazināja jau līdz minimumam. Mača beigās mājinieki izmisīgi centās atspēlēties, uz ledus vārtsarga vietā sūtot sesto laukuma spēlētāju, taču izlīdzinājumu “Loko” hokejisti nepanāca.

Tā vietā astoņas sekundes pirms cīņas beigām ripu tukšos pretinieku vārtos raidīja Indrašis, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Kā ziņots, šīs izbraukuma sērijas pirmajā mačā “Rīga” ar rezultātu 6:5 pēcspēles metienu sērijā pieveica Kazaņas “Bars” vienību, bet otrajā cīņā ar 3:2 pārspēja Latvijas aizsarga Vladislava Dudina pārstāvēto Kirovočepeckas “Olimpija” vienību.

Savukārt “Loko” hokejisti cieta pirmo neveiksmi četrās cīņās.

Pēc mača ar “Loko” vienību “Rīgas” hokejisti aizvadīs vēl vienu smagu spēli izbraukumā, bet pēdējās sešas regulārā čempionāta cīņas notiks Latvijā.

Kā ziņots, šajā izbraukuma sērijā “Rīgas” komandai līdzi devās arī Ainārs Podziņš un Māris Bičevskis, kuri pēdējā laikā pārsvarā bija spēlējuši Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” sastāvā, taču Bičevskis pēc Andra Džeriņa gūtā savainojuma jau izsaukts atpakaļ uz Rīgu.

Pirms šīs sērijas “Rīgas” komanda iepriekšējās četras cīņas aizvadīja savā laukumā, svinot trīs uzvaras.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā “Rīga” ar 79 punktiem 53 spēlēs šobrīd ieņem ceturto vietu, kas regulārā čempionāta izskaņā ļautu iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet pozīciju zemāk esošajai Baltkrievijas vienībai Bobruiskas “Dinamo-Šiņņik” ir par 12 punktiem mazāk. Tiesa, “Rīga” komanda aizvadījusi par vienu maču vairāk.

Savukārt “Loko” komanda ar 100 punktiem 52 spēlēs ieņem otro pozīciju MHL Austrumu konferences Pievolgas divīzijas kopvērtējumā.