×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. maijs, 2016
Drukāt

Hokejā policistu jūra. Vai Putins ieradīsies uz Krievijas spēli? (2)

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Maskavā “Ledus Pils” arēnas, kur notiek pasaules čempionāta hokejā spēles, apkaimē otrdien ir līdz šim neredzēti daudz drošībnieku, novēroja “LA”.

No metro stacijas līdz pat hallei policisti stāv rindiņā ik pa 15 metriem. Krievijas kolēģi spriež,ka tad jau uz vakara maču ieradīsies valsts prezidents Vladimirs Putins vai premjers Dmitrijs Medvedevs. Parasti tas pirms tam netiekot afišēts. Tiesa, pie ieejas arēnas teritorijā somu pārbaude bija visai formāla, citkārt izkrata trīsreiz stingrāk. Līdz šim Putins čempionātu ar savu klātbūtni nav pagodinājis, Medvedevs gan piedalījās atklāšanas ceremonijā.

Pirmdien Latvijas žurnālisti saskārās ar interesantu situāciju – bijām iegājuši arēnai iepretim esošajā Hokeja Slavas muzejā, bet, kad gribējām iet ārā, policisti stingrā balsī uzsvēra, lai paiet tālāk iekštelpās. Sākumā nekas netika paskaidrots, bet vēlāk izrādījās, ka trauksmi radījis ārā atrastais metāla termoss – drošībnieki pārbaudīja, vai tas nav kas sprādzienbīstams. Pēc aptuveni piecām gaidīšanas minūtēm tikām palaisti ārā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja nebūs čekistu armija līdzi, Putleram būs bail.

  2. Aprakstītās drošības pārbaudes un policistu skaits bija uz visām pagājušās nedēļas spēlēm. Ieeja caur diviem metāla detektoriem+somu pārbaude.

Draugiem Facebook Twitter Google+