Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.aprīlim. Lai saskaņa starp prātu un jūtām! 16

Foto – Fotolia

Ja šodien ir tava dzimšanas diena

11. aprīlī dzimušo Aunu kvēlākais sapnis ir izveidot atvērtu un dzīvīgu saikni starp prātu un emociju pasauli. Ja esi dzimis šajā datumā, tu, visticamāk, lielu nozīmi piešķir iejūtībai un apkārtējās pasaules smalkai uztverei. Tu nekad nebaidies uzdot jautājumus, meklēt un sapņot. Gadā pēc tavas dzimšanas dienas meklējumi vainagosies ar kāda skaista sapņa piepildījumu.

Auns

Šodien gan darbā, gan privātajā dzīvē vajadzētu klausīt veselajam saprātam, liekot pie malas spītību vai pārmērīgi vienkāršotu pieeju problēmu risināšanai. Planētu stāvoklis liecina, ka dižus panākumus vari negaidīt, labāk iepauzēt un paveikt tikai neatliekamos pienākumus. Vakarā atvēli pāris stundiņas relaksācijai.

Vērsis

Kosmiskās aktivitātes diktē nepieciešamību savākties un koncentrēties, lai lieki netērētu enerģiju, kuras līmenis jau tā šobrīd nav pārlieku augsts. Taupi spēkus un saudzē sevi! Toties labi pārdomāti plāni solās būt veiksmīgi. Pievērs uzmanību savam budžetam: nav izslēgtas pārejošas finansiālas grūtības – liels pirkums, nepieciešamība atdot parādus vai vērtīgas lietas nozaudēšana. Tāpēc centies turēt pa rokai rezervi neparedzētiem gadījumiem.

Dvīņi

Skaties uz laiku kā uz lielu vērtību, jo tieši tā tev šajās dienās var pietrūkt visvairāk. Citādi riskē zaudēt enerģiju un radošos spēkus tukšām sarunām. Iespējamas raizes par savu vai tuvinieku veselību. Vakarā emocionālā spriedze var pieaugt, jo saņemtās ziņas izrādīsies ne tik labas kā gaidīji. Tomēr neraizējies, jo jau drīz tavās debesīs atkal nebūs neviena mākonīša.

Vēzis

Vēzim gan droši vien to lieki atgādināt, bet laiks ķerties pie finansiālā drošības spilvena veidošanas. Uzkrājumiem un ieguldījumiem labvēlīgs laiks. Pirms domāt par uzņēmuma paplašināšanu vai atvaļinājuma plānošanu kārtīgi apsver savas iespējas. Šobrīd ļoti svarīgi uzturēt labas attiecības ar priekšniecību un kolēģiem.

Lauva

Enerģijas pārpalikums var izpausties nevis radoši, bet graujoši, tāpēc jau laikus ieplāno kādas fiziskas aktivitātes. Ja neesi sporta zāles piekritējs, dodies paskriet krosiņu vai velti laiku ilgākai pastaigai. Tikai no tavas attieksmes būs atkarīgas attiecības ar pretējo dzimumu un emocionālā dzīve kopumā. Nešūpo laivu, kurā sēdi, un otršķirīgus uzdevumus atliec uz vēlāku laiku. Šodien garām palaisto nākotnē būs grūti noķert, tāpēc sadali prioritātes!

Jaunava

Šīs dienas atslēgas vārds – smalka diplomātija visās dzīves jomās un jautājumos. Tavas darbaspējas šobrīd var apskaust ikviens — paspēsi izdarīt pārsteidzoši daudz. Tava enerģija pozitīvi ietekmēs kopējā darba rezultātus. Dienas otrajā pusē iespējama nesaprašanās ar tuviem radiniekiem. Esi apdomīgs un izvairies no sasteigtiem secinājumiem!

Svari

Mierīga diena. Izklaidīgais noskaņojums var kļūt par iemeslu kādai negribētai kļūdai vai neprecizitātei, kā arī neadekvātai reakcijai uz notikumiem. Piesargies, lai netiec iesaistīts riskantos pasākumos un apšaubāmās attiecībās. Labvēlīga diena rutīnas darbiņu veikšanai, bet vēl labāka – mierīgai atpūtai. Laiks sākt nopietni apsvērt atvaļinājuma plānus.

Skorpions

Diena, kad labāk jutīsies vienatnē vai šaurā domubiedru lokā, nevis plašā sabiedrībā. Arī lielus pirkumus labāk atlikt uz citu dienu. Esi piesardzīgs un uzmanīgs itin visā, pat vairāk nekā parasti. Nepaļaujies uz veiksmi, jo viss būs atkarīgs no tava gribasspēka. Skorpiona zīmē dzimušas dāmas var pārņemt greizsirdības un cinisma uzplūdi, ja kāds vai kaut kas aizskars viņu patmīlību.

Strēlnieks

Kārtīgi padomā pirms izteikt spriedumus un pieņemt lēmumus, lai izvairītos no liekiem strīdiem. Tavas vārdiskās bultas var sāpīgi ievainot kādu tuvu cilvēku, kaut arī nepavisam nebūsi domājis aizskart. Īpaši uzmanīgām izteikumus vajadzētu būt Strēlnieka zīmē dzimušām sievietēm. Vīriešus urdīs nemiera gars – iespējams, atradīsi jaunu aizraušanos kāda ekstrēma sporta veida izskatā.

Mežāzis

Izdošanos garantēs tavas šobrīd spožās diplomāta spējas un prasme analizēt ikvienu, pat vissarežģītāko situāciju. Komplektā ar augsto enerģijas līmeni un lielajām darba spējām tu būsi viens no pirmajiem ceļā uz jebkuru mērķi, kuru sev izvirzīsi. Izmanto šo labvēlīgo laiku ražīgi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Stresa netrūks un būs grūti pieņemt pareizāko lēmumu. Saņemsi daudz informācijas, bet daļa no tās būs neprecīza vai pat maldinoša, tāpēc esi uzmanīgs – labāk paveic mazāk, bet labāk. Tā ietaupīsi kļūdu labošanai vajadzīgos spēkus un laiku. Zvaigznes brīdina, ka šobrīd labāk paļauties uz sevi, bet paviršu paziņu ieteikumus vērtē piesardzīgi.

Zivis

Pretrunīga diena, kad var notikt gan ļoti labas, gan ne tik labas lietas. Dienas pirmā puse solās būt mierīga un harmoniska. Zivju zīmē dzimušas sievietes var uzklausīt daudz komplimentu un uzslavu. Dienas otrajā pusē noskaņojums var apmākties kā debesis pirms lietus – gribēsies visam atmest ar roku. Kāpēc gan to nedarīt – kaut vai tikai uz pāris stundām? Rīt skats uz dzīvi atkal būs gaišāks!

LA.lv