Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.oktobrim. Palīdzi citiem, saņemsi palīdzīgu roku arī pats! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Veneras-Jupitera saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka turpmākajā gadā nodibināsi jaunas draudzības, apvienības un varbūt arī kādu romantisku savienību. Jo atvērtāks tu būsi par savām sajūtām, jo vairāk tu saņemsi no dzīves. Saņem daudz!

Auns
Turpmākajās 24 stundās daži cilvēki būs prasīgāki nekā parasti, tas attiecas gan uz personīgo, gan darba dzīvi, bet tas nekas. Tu vēlies un vari atbildēt uz viņu vajadzībām, un tas tavai reputācijai nenodarīs nekādu ļaunumu. Šie cilvēki atcerēsies, ka palīdzēji un atlīdzinās ar to pašu!

Vērsis
Vēlāk šonedēļ būs jānokārto daži svarīgi jautājumi, bet šodien tu vari atpūsties un izbaudīt labās lietas dzīvē. Tava valdnieka Venēras saikne ar Jupiteru nozīmē, ka spēsi atrast prieku, lai arī kur tu nebūtu un ko nedarītu.

Dvīņi
Tavs entuziasms saistībā ar kādu projektu šodien sasniegs jaunu augstumus, bet neķeries pie tā klāt šāda trakuma uzplūdā. Neliela plānošana nesīs lielus ieguvumus vēlāk, tāpēc vispirms izmanto savas smadzenes un tikai tad rokas.

Vēzis
Vislabākais veids, kā atrisināt attiecību problēmas, ir nevis uzstādīt ultimātus, bet gan izrādīt vispārēju interesi, kāpēc tavs pieķeršanās objekts šobrīd ir tik negatīvi noskaņots. Varbūt tu esi kaut ko ne tā pateicis? Varbūt tev par to ir jāatvainojas?

Lauva
Turpmāko diennakti neuztver dzīvi tik nopietni. Tu joprojām vari raizēties par noteiktām problēmām, bet līdz ar Jupitera un vērtību planētas Veneras saikni tu vari būt pārliecināts, ka galu galā viss būs kārtībā.

Jaunava
Šodien neļauj sevi steidzināt. Jo vairāk citi mēģinās tevi iekustināt, jo vairāk tev vajadzētu turēt fronti un pieprasīt, lai tev paskaidro, kāpēc visi ir tādā steigā. Nav tāda likuma, kas noteiktu, ka tā tev ir jākustas ātrāk tikai tāpēc, lai citi būtu ieguvēji finansiāli.

Svari
Šodienas Veneras-Jupitera saikne ziņo, ka pēdējo nedēļu nelaimes drīz būs aizmirstā pagātnē. Šis ir tavs laiks šogad, kad pat vismazākā piepūle var radīt apbrīnojamus rezultātus, tāpēc centies būt ne tikai labs, bet lielisks!

Skorpions
Uz brīdi aizbēdz no dzīves kņadas un atrodi klusu vietu, kur vari domāt dziļāk un brīvāk nekā ir sanācis pēdējā laikā. Tikai pēc nedēļas no šī brīža tev sāksies jauns Saules gads, tāpēc pārliecinies, ka tava galva un sirds ir labā stāvoklī un noskaņojumā.

Strēlnieks
Tev var būt negrozāms viedoklis par nopietnām problēmām, bet tev nav jābūt agresīvam. Tieši pretēji, līdz ar šodienas kosmiskajām aktivitātēm, kuras ietekmē arī tavu zīmi, tu šodien sasniegsi daudz vairāk, ja runāsi un izturēsies jauki par spīti visam.

Mežāzis
Kaut arī tā ir taisnība, ka vismaz daļēji tava dzīve ir atkarīga no citiem cilvēkiem, joprojām ir daudz lietu, pār kurām tev ir pilnīga kontrole. Viena no tām ir tas, kā tu izvēlies reaģēt uz notikumiem. Esi pozitīvs un smaidi, cik vien vari!

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tev šodien vajadzētu būt brīnišķīgi priecīgam un, ja tu neesi, tad noteikti dari kaut ko nepareizi. Šis tev ir viens no labākajiem laikiem šogad, bet tas vairs ilgi neturpināsies, tāpēc neiespringsti un mīli dzīvi, kāda tā ir.

Zivis
Finansiālā drošība šobrīd var būt tavā uztraukumu topa augšgalā, bet ir arī citas svarīgas lietas, kuras ir jāņem vērā. Viena no tām ir, cik papildu darba tev būs jāizdara, lai saņemtu nepieciešamo papildu naudu. Nenodzen sevi līdz zemei.

LA.lv