Horoskopi un mistika

Daudz iespēju un izdevību! Lietišķie horoskopi 22.02.16. – 28.02.16. 0

Foto – Shutterstock

Auns

Auns, kā vienmēr darbīgs un enerģijas pilns. Piedevām šonedēļ visai bieži izdosies atrasties īstajā laikā un īstajā vietā, tā ka par dzīvi žēloties neiznāks, iespēju būs tik daudz, ka svarīgi izvēlēties īstās prioritātes. Zvaigznes dāvā arī izpratni par apkārtējo rīcības motīviem, līdz ar to būs iespēja ne tikai pūlēties pašam, bet arī organizēt citu darbu. Mīlestībā, draudzībā un pat darba attiecībās zvaigznes sola daudz jauku tikšanos un kopā būšanu.

Vērsis

Nedēļa bagāta ar daudzām labām iespējām un izdevībām, galvenais – nepalaist tās garām. Savu izdosies panākt, ne tikai izsakot pareizās idejas un pamatojot tās, bet arī atstājot labu iespaidu un modinot simpātijas. Var gan gadīties, ka Vērša panākumi kādam skaudīs, taču gudri darīs tie, kuri par to pārāk neuztrauksies un vismaz šonedēļ būs ar mēru egoistiski. No darba brīvajā laikā planētu stāvoklis labvēlīgs mākslas un kultūras baudīšanai.

Dvīņi

Labvēlīgs laiks sastādīt plānus turpmākai rīcībai un tūlīt arī tos īstenot. Visu gan neizdosies paveikt jau šonedēļ, kaut ko nāksies atlikt uz vēlāku laiku, tāpēc svarīgi būs izvēlēties īstās prioritātes. Savu plānu realizēšanā varēs arī cerēt uz apkārtējo atbalstu. Sevišķi veiksies viss, kas saistīts ar elektroniku un smalkmehāniku – ja nodomāts pirkt kādu šāda veida ierīci, šis varētu būt īstais brīdis.

Vēzis

Vēzis šonedēļ sabiedrībā būs atzīts un mīlēts. Zvaigžņu izvietojums labvēlīgs dažādiem izklaides un atpūtas pasākumiem, domātiem gan plašākai publikai, gan tikai kopā būšanai ar tiem, kas sirdij dārgi. Darba lietās tomēr var gadīties daudz sīku kavēkļu, ar ko būs jāprot tikt galā, un šeit svarīgi saglabāt vēsu prātu un būt par sevi pārliecinātam.

Lauva

Profesionālā darbībā ne pārāk viegla nedēļa, daudz dažādu šķēršļu, kurus visus nāksies pārvarēt ar cītīgu darbu un piedevām vēl kavēs paša vēlēšanās vairāk laika veltīt sapņiem par nākotni, nevis cītīgam darbam. Pareizi tomēr darīs tie, kuri pacentīsies neļauties slinkumam un neatstās nedarītus vismaz kārtējos darbus. Toties no darba brīvajā laikā īstais moments nodoties sapņiem kopā ar mīļoto vai palasīt kādu jauku, sirdi veldzējošu grāmatu.

Jaunava

Šonedēļ izdosies būt saskaņā ar sevi un arī apkārtējiem. Profesionālajā darbībā planētu stāvoklis labvēlīgs, lai izrādītu iniciatīvu un sāktu ko jaunu un nozīmīgu, taču svarīgi atcerēties, ka “zem guloša akmens ūdens netek”. Nav arī izslēgts, ka Jaunava tiek ierauta kādā pārmaiņu virpulī… Ja tas tā notiek, svarīgi nepeldēt pret straumi, taču pasīvi ļauties tai arī gluži nevajadzētu. Mīlestībā labāk turēties pie tā, kas jau ir.

Svari

Svariem, ja vien viņi nedarbojas mākslas un kultūras laukā, prāts tā īsti uz darbu nenesas, un būtu labi, ja viņi kaut kā tiktu galā vismaz ar kārtējiem darbiem. Toties planētas labvēlīgas visam, kas attiecas uz patīkamu brīvā laika pavadīšanu – saviesīgiem pasākumiem, sarunām un tērzēšanai pie kafijas tases, mākslas un kultūras pasākumiem. Attiecības ar mīļoto romantikas pilnas, bet vientuļie Svari var cerēt uz kādu jauku tikšanos.

Skorpions

Skorpions pilns enerģijas, un viņam īstais laiks ķerties pie savu plānu realizēšanas. Arī spējas pārliecināt citus spēcīgākas nekā parasti, tādēļ pūlēties nenāksies vienam pašam, palīdzēs arī intuīcija un spēja izprast likumsakarības. No darba brīvajā laikā ieteicams nebūt vienam, un tas nemaz nebūs grūti – planētas tā vien mudina uz atrašanos kopā ar draugiem un domubiedriem. Un arī par ģimeni aizmirst nevajadzētu.

Strēlnieks

Šonedēļ izdosies būt īstajā laikā un vietā, lai izmantotu vienu otru labu izdevību un arī uz apkārtējo atbalstu saviem plāniem varēs paļauties. Panākumi gan tomēr nedosies rokās viegli, traucēs dažādi sīki blakus apstākļi, kuru pārvarēšanai nāksies krietni vien papūlēties, tomēr Merkura dāvātā atjautība ļaus tikt galā ar visu. Ieteicams arī pievērst uzmanību mājai, ģimenei un redzesloka paplašināšanai.

Mežāzis

Daudz sīku darbiņu, no kuriem gandrīz neviens nav atliekams. Nekas nedosies rokās viegli, un svarīgi visu darīt pamatīgi un tieši tā, kā tas nepieciešams, nepieļaujot nekādas atkāpes no noteikumiem un instrukcijām. Labāk veiksies viss, kas saistīts ar intelektuālo piepūli, tomēr nevajadzētu visu laiku veltīt tikai tam – veselībai par labu nāks arī fiziska piepūle.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visās lietās būs nepieciešama disciplīna un spēja koncentrēties uz to, kas šobrīd ir galvenais. Lai gūtu atbalstu saviem plāniem, liela nozīme būs ne tikai spējai tos saprotami izklāstīt, bet arī spējai modināt simpātijas sarunu biedros. Nevajadzētu arī ļaut sevi izmantot, atstājot novārtā savas rūpes un darbus. Mīlas lietās planētas sola patīkamus brīžus kopā ar mīļoto, bet vientuļajiem Ūdensvīriem – kādu romantisku piedzīvojumu.

Zivis

Arī Zivīm šī nedēļa nebūs pārāk viegla. Daudz dažādu pienākumu, un no to izpildes var būt atkarīgas viņu tālākās iespējas profesionālajā darbībā, bet planētas vairāk noskaņo uz tukšu sapņošanu un gremdēšanos nākotnes vīzijās. Uz apkārtējo palīdzību arī pārāk paļauties nevarēs, var pat gadīties, ka kāds jums dotais solījums tā arī paliek neizpildīts. Gudri darīs tās Zivis, kuras šonedēļ nedos sev nekādas atlaides.

LA.lv