Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12.septembrim. Velti laiku skaistumam un veselībai! 16

Foto – Fotolia

Ja šodien ir tava dzimšanas diena

Tu esi progresīvs cilvēks, apveltīts ar lielu enerģiju un entuziasmu. Tavu dzīvi raksturo pastāvīgi emocionālie kāpumi un kritumi. Nākamajā gadā pēc tavas dzimšanas dienas zvaigznes iesaka vērot savas emocijas mazliet no malas, jo tas ļaus skaidrāk saskatīt ceļu, pa kuru patiešām vēlies doties.

Auns

Dzīves potenciāls un enerģija būs augstā līmenī, pieaugs radošās spējas, arī seksualitāte un vēlme pašapliecināties. Pēc rosīgās dienas vēlams relaksēties, dodoties garā pastaigā vai apciemojot draugus. Tā kā joprojām būsi uz viļņa, garantēta ne tikai atpūta, bet arī jautrība.

Vērsis

Pievērs uzmanību savai veselībai. Iespējamas augšējo elpošanas ceļu saslimšanas, tāpēc vēlams pievērsties profilaksei. Pamatīga deva vitamīnu un zāļu tējas palīdzēs noturēties ierindā, tomēr ar darbiem nevajadzētu pārspīlēt, bet sporta zāles apmeklējumu derētu izlaist.

Dvīņi

Diena ir saistīta ar kosmisko enerģiju transformāciju. Iespējama miegainība, garastāvokļa svārstības, nemiers. Ja pārzini kādu atslābināšanās vai meditācijas tehniku, liec to lietā. Pēc stresa pilnās un haotiskās dienas pirmās puses vakars sola atslābumu un priecīgus brīžus – tikai ar noteikumu, ka tās nebūs skaļas saviesīgas izklaides, bet jauks vakars mājās sveču gaismā.

Vēzis

Ir pienācis laiks atpūsties un domāt par sevi. Tas neprasīs tik daudz laika, kā tu domā, galvenais – nospraust mērķi un to īstenot. Ja paļausies uz to, ka apkārtējie pamanīs tavas vajadzības, vari palikt tukšā. Notikumi attīstīsies pēc tava prāta tikai tad, ja pats tos virzīsi.

Lauva

Laba diena iesākto projektu turpināšanai, bet ne jaunu uzsākšanai. Iespējama finansiāla veiksme, jo īpaši, ja pats tai pirms kāda laika būsi ielicis stabilus pamatus. Ģimene tevi sapratīs un atbalstīs, vienīgi tevi var aizkaitināt kāda tuva īpašnieciskās tieksmes. Piedod viņam – tās ir jūtas!

Jaunava

Svārstīga, neviennozīmīga diena. Viss noritēs šķietami viegli, bet pēdējā brīdī var gadīties kāds šķērslis. Tomēr neuztraucies, jo aizkavēšanās būs nebūtiska. Jau pēc pāris dienām viss iecerētais būs nokārtots. Zvaigznes sola iespēju labi nopelnīt. Izdevīgs laiks visu veidu līgumu slēgšanai, tostarp privātajā dzīvē.

Svari

Diena saistīta ar kosmisko enerģiju svārstībām. Pievērs uzmanību savai veselībai. Izvairies no liekiem konfliktiem, konfrontācijas un mēģinājumiem pierādīt savu taisnību, jo šodien apkārtējie vienkārši tevi var nesadzirdēt. Jau pēc pāris dienām situācija krasi mainīsies. Brīvajiem brīžiem izvēlies kādu nodarbi, kas tev sagādā visvairāk prieka.

Skorpions

Labvēlīga diena, lai uzspodrinātu savu pašnovērtējumu. Pārliecinies, lai tuvie cilvēki izprot tavas jūtas, domas un darbības. Izmanto katru iespēju, lai uzlabotu savu personīgo dzīvi. Atturies no pārāk aktīva dzīvesveida, tas var slikti ietekmēt veselību.

Strēlnieks

Gan darbā, gan ģimenē iespējama kāda konfliktsituācija, kurā šoreiz tev vajadzētu pastāvēt uz savu viedokli. Var gadīties, ka šķirsies ceļi ar kādu sadarbības partneri, bet tu diemžēl no tā nevarēji izvairīties – kopā jādarbojas cilvēkiem ar līdzīgu skatu uz pasauli. Jūs tādi neesat, tāpēc nav jēgas vienam otru mocīt.

Mežāzis

Personīgās attiecībās var rasties problēmas, kas saistītas ar nevēlēšanos pieņemt partnera viedokli. Neaizmirsti, ka esi pozitīvi domājošs cilvēks, kuram nav raksturīgs pārmērīgs aizdomīgums. Nejauc aizspriedumus un intuīcijas patieso balsi. Tas reizēm var būt grūti, tomēr iespējami, ja vien nepieņemsi sasteigtus spriedumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piemērots brīdis, lai sakopotu spēkus un resursus – iepriekšējās iestrādes, ietekmīgus labvēļus, atsaucīgus draugus – un uzlabot savu finansiālo stāvokli. Kāda nodarbe, kuru agrāk uzskatīji vien par hobiju var izvērsties pelnošā pasākumā, kas turklāt sagādā prieku dvēselei. Uz priekšu!

Zivis

Šī diena simbolizē pašcieņu un objektīvu skatu uz pasauli. Labvēlīga jebkāda veida relaksācija un nodošanās ikdienas mājsaimniecības darbiem. Pēc iespējas samazini pienākumus un uztraukumus. Nepiespiestā vidē varēsi skaidri izvērtēt savas jūtas, domas un rīcību un saskatīt ceļu, kas ejams tālāk.

LA.lv