Horoskopi un mistika

Horoskopi 14.jūlijam. Šodienas sapņi – rītdienas īstenība 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules un Urāna saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka turpmākajos 12 mēnešos gaidāmas lielas pārmaiņas, tāpēc esi elastīgs un neveido pārāk daudz plānu. Kad vienas durvis aizveras, citas neizbēgami atveras. Meklē jaunas izdevības tur, kur esi zaudējis vecās.

Auns

Tev nekavējoties ir jātiek galā ar problēmu attiecībās. Ja tu vilcināsies un nogaidīsi vēl ilgāk, izdevības, kuras tev ir pašlaik, izzudīs uz visiem laikiem. Lai arī kāda būtu problēma, atrodi veidu, kā tikt ar to galā.

Vērsis

Tev vienkārši nerūp, ja tevis sacītais dažiem cilvēkiem var šķist aizskarošs – patiesībā, tu pat vēlies, lai tā notiktu. Saskaņā ar planētām, tu šodien izvēlēsies vārdus, kuriem būs maksimāls efekts. Vairāk nekā viens cilvēks būs šokēts.

Dvīņi

Šodien centies neuztraukties par naudas jautājumiem, jo tu nevari neko izdarīt, lai visu mainītu uz vienu vai otru pusi. Tā vietā izmanto savu iztēli, lai vizualizētu bagātību un drošību. Šodienas sapņi ir rītdienas realitāte.

Vēzis

Lai arī ko tu ieteiktu, partneri un darba kolēģi, šķiet, ir apņēmušies darīt pretējo. Tu varētu pārspēt viņus attapībā, mēģinot pārdot blefu. Iesaki, lai viņi dara to, ko nevēlies, lai viņi dara. Tas patiesībā ir acīmredzami un vienkārši, bet varētu nostrādāt.

Lauva

Kādēļ tu cel tādu paniku? Kas gan varētu aiziet greizi? Tev ir jāatceras, ka šis ir tas brīdis, kad kosmiskā aktivitāte, ietekmējot tavu jūtīgumu, liek skatīties uz dzīves tumšo pusi. Pasmaidi, viss nav tik slikti, cik izskatās!

Jaunava

Kāpēc tu uzskati, ka tev sevi ir jāpierāda cilvēkiem, kurus nemaz nepazīsti? Tev nav viņiem jāizdabā. Patiesībā, vajadzētu būt tieši otrādāk – viņiem būtu jāizdabā tev.

Svari

Turpmākajās pāris dienās necenties tik ļoti iegūt statusu sabiedrībā, jo planētas brīdina, ka iznākumā tu varētu iegūt statusu, kurš tev nepatīk. Tev nav jāturas ārpus redzesloka, bet tev noteikti jāspēlē pēc noteikumiem, tāpat kā visiem citiem.

Skorpions

Kaut kādā veidā gan mājās, gan darbā tu uzreiz sapratīsi, ko cilvēki domā un jūt. Tāpēc tev būs vieglāk paredzēt, ko viņi grasās darīt tālāk, varbūt pat pirms viņiem pašiem.

Strēlnieks

Kosmiskā aktivitāte vienā no taviem negatīvākajiem apgabaliem nozīmē, ka turpmākajās pāris dienās pašpārliecinātība varētu būt noplakusi. Tomēr parasti tava ticība saviem spēkiem ir tik liela, ka lielākā daļa cilvēku joprojām domās, ka esi nepārspējams. Tā arī ir!

Mežāzis

Esi piesardzīgs, ja kāds šodien kaut ko piedāvā, atpakaļ neko neprasot. Iespējams, tas nav patiesa dāsnuma dēļ, bet gan aiz pieņēmuma, ka vēlāk izdarīsi kaut ko viņu labā. Pirms piekrīti uzzini visu līdz galam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jo smagāk tu strādāsi, jo, šķiet, vairāk darba priekšā, bet neļauj tam tevi uztraukt, jo galu galā tu tur nokļūsi. Turpini virzīties uz priekšu vienmērīgā tempā un jau pēc dažām dienām būsi virsotnē.

Zivis

Ķeries klāt šī brīža darbiem ar visu savu sirdi, apņēmību un enerģiju, un tici, ka iznākumā viss nokārtosies. Brīdis, kad sāc uztraukties par to, kas varētu aiziet greizi, ir brīdis, kad zaudē koncentrāciju un ieskrējienu. Turpini doties uz priekšu, neapstājies.

LA.lv