Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19. februārim. Nespēlējies ar jūtām!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules-Veneras saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka tava romantiskā dzīve turpmākajos 12 mēnešos būs lielākā motivācija. Tomēr pastāv iespēja, ka daži cilvēki mēģinās izmantot tavas jūtas, lai gūtu finansiālu labumu, tāpēc esi uzmanīgs.

Auns

Nav svarīgi, cik tālejošas ir tavas idejas, tu vienmēr vari atrast veidus, kā tās īstenot. Dažreiz cilvēkus ar jaunām idejām uzskata par dīvaiņiem, kamēr viņu idejas nesāk strādāt. Tavi kritiķi drīz tevi sauks par ģēniju!


Vērsis

Ja šodien izmantosi izdevīgu gadījumu, tev vajadzētu vinnēt lielo laimestu. Protams, nekas nav akmenī kalts, bet planētas ziņo, ka esi izpildījis savu mājasdarbu un visu rūpīgi izplānojis, tāpēc arī triumfēsi.

Dvīņi

Ja tu neizdarīji neko apbrīnojamu vakar, noteikti to paveiksi šodien. Pat ja tu esi no kautrīgajiem un atturīgajiem Dvīņiem, tu atradīsi veidu, kā parādīt pasaulei, uz ko esi spējīgs – gandrīz uz visu, ko vien vēlies!


Vēzis

Ja tu esi no tiem Vēžiem, kuri nevar paciest netaisnību, tagad ir īstais laiks rīkoties. Pasaulē ir tik daudz ciešanu un pārestību, kuras tā vien kliedz pēc palīdzības cilvēkiem ar tavu līdzjūtību un kaisli. Nevilcinies un iesaisties, sniedz palīdzīgu roku tiem, kam tā patiešām ir nepieciešama!


Lauva

Tavs rīcības ātrums pārsteigs visus nesagatavotus. Ja tavs draugs ir iekūlies nepatikšanās, tu atradīsi laiku, lai dotos viņam palīgā un pat vairāk – tu parūpēsies arī par problēmas cēloni.

Jaunava

Šobrīd daudz kas mainās, un tev nāksies ātri pielāgoties, ja vēlies palikt vienu soli priekšā saviem sāncenšiem. Kādu dienu tu atskatīsies un jutīsies pateicīgs, ka tevi piespieda doties jaunā virzienā. Tomēr šodien tev jābūt drosmīgam!


Svari

Tev var būt savi iemesli, kāpēc konkrētu informāciju vēlies paturēt slepenībā no dažiem cilvēkiem, bet maz ticams, ka planētas tev to ļaus. Līdzko viņi uzzinās, ko zini tu, tavas priekšrocības būs zudušas, bet tu joprojām esi pārāks par viņiem.

Skorpions

Tu vari atklāt, ka šodien ir grūti kontrolēt savas emocijas, bet kāpēc gan tev tas būtu jādara? Dažreiz labāk ir visu izlaist ārā, it īpaši, ja tu sevī turēji negatīvas jūtas. Kliedz un bļauj no sirds, ja tev tas liek justies labāk!

Strēlnieks

Šodien, ļoti iespējams, notiks kaut kas šokējošs. Atskatoties sapratīsi, ka to varēji paredzēt. Lai arī tam jau ir par vēlu, tu tik un tā esi pietiekami elastīgs, lai pielāgotos un izdzīvotu. Tu pat varētu nonākt labākā pozīcijā, nekā atradies iepriekš.


Mežāzis

Izlem, kas tev vēl darāms, un ķeries tam klāt. Kamēr tavi sāncenši iznieko laiku, strīdoties par katru sīkumu, tu jau īstenosi savus plānus. Svarīga ir rīcība, nevis vārdi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pateicoties pozitīvai Visuma ietekmei, tu būsi izteikti radošā noskaņojumā un, lai arī kādiem darbiem tu ķertos klāt, iznākumā gaidāms gan prieks par padarīto, gan panākumi. Seko savam sapnim, lai arī kur tas aizvestu.


Zivis

Draugs vai radinieks šodien ar savu rīcību pārsteigs visus. Emocijas, visticamāk, sitīs augstu vilni. Tomēr tev jāsaglabā miers, tu nedrīksti ļaut savam viedoklim un jūtām ietekmēt spriestspēju. Tas nav dzīvības vai nāves jautājums.

LA.lv