Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.decembrim. Avantūrām ej ar līkumu! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šī ir labvēlīga diena gan aktīvai atpūtai, gan fiziskai slodzei, pastaigām, jaunu iepazīšanos veidošanai. Laba diena, lai sāktu remontu mājās un veiktu pirkumu, par ko tu sen sapņoji. Šodien centies veltīt laiku ģimenei. Vari iepriecināt tuviniekus ar dāvanām vai vienkārši kopā ar viņiem doties pastaigā.

Vērsis
Šo dienu tu pavadīsi cīņā par saviem ideāliem, taču tā izrādīsies bezperspektīva. Paradums sasteigti pieņemt lēmumus var beigties bez rezultātiem. Kad tu pēdējo reizi biji pie ārsta? Tagad ir īstais laiks doties uz plānveida apskati.

Dvīņi
Esi godīgs gan pats pret sevi, gan apkārtējiem, un šī diena aizritēs bez īpašām problēmām. Tu atradīsi lietu, ko sen nozaudēji un vairs necerēji atrast, vai arī salīgsi mieru ar draugu, ar kuru biji pasen sastrīdējies.

Vēzis
Nebaidies kritizēt sevi. Līdzko iegadīsies brīvs brīdis, pacenties uz sevi paskatīties no malas un tu tūlīt atradīsi izeju no jebkuras situācijas. Aizej vizītē pie stomatologa un okulista – slimības vajag novērst, nevis ārstēt.

Lauva
Šodien nevajag nodarboties ar riskantām lietām vai iesaistīties acīmredzamās avantūrās. Laba diena sporta nodarbībām, fiziskajām aktivitātēm, saskarsmei, laulības noslēgšanai, bērna ieņemšanai. Dienas otrajā pusē iespējamas negaidītas ziņas.

Jaunava
Paveic līdz galam vecos darbus, bet jaunus nesāc. Ja vēl neesi bijis atvaļinājumā, tad šodien ir īstais laiks uzrakstīt iesniegumu priekšniecībai – tā tev neatteiks. Dienas otro pusi pavadi pie ūdens, tas iedarbosies uz tevi nomierinoši un palīdzēs atjaunot spēkus.

Turpinājums – nākamajā lapā!


Svari
Svariem šī diena solās būt labvēlīga. Kopš paša rīta vari gaidīt priekšniecības uzslavas. Vakarā tevi pilnībā pārņems romantisks noskaņojums.

Skorpions
Tev šodien jātiek galā ar savām jūtām. Visu labi apdomā. Ja nepieciešams, ieturi pauzi savās mīlas attiecībās. Dažkārt atšķirtība var padarīt jūtas vēl stiprākas.

Strēlnieks
Šodien ir labvēlīga diena pašizziņai un intuīcijas attīstībai. Pavadi laiku vienatnē, nomierini domas, ieej sevī un tu viegli atradīsi izeju no pašām sarežģītākajām situācijām. Visi risinājumi un atbildes ir tavā galvā, vienkārši haotisko domu dēļ tie bloķējas.

Mežāzis
Šodien iespējams enerģijas pārtēriņš. Saudzē spēkus, netērē tos pa tukšo. Centies izvairīties no konfliktiem. Ja tu ar kādu šodien sastrīdēsies, samierināšanās nenotiks ātri. Riskēt šodien nav ieteicams. Īpašu piesardzību vajag izrādīt finanšu jautājumos.

Ūdensvīrs
Ūdensvīriem šodien būs labvēlīga diena. Viss iecerētais var īstenoties dzīvē. Visi darbi, kurus sāksi šodien, noslēgsies ļoti veiksmīgi. Ja esi nodomājis aicināt pie sevis viesus, tad labāk atliec viņu uzņemšanu uz citu, labvēlīgāku periodu. Pastāv varbūtība šodien satikt cilvēku, kas tev nav īpaši tīkams, bet vēlāk var izrādīties pat ļoti noderīgs.

Zivis
Vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien nāksies pierādīt, ka viņi rīkojas pareizi. Turklāt pierādīt nevis cilvēkiem, kas ir tev apkārt, bet pirmkārt pašiem sev. Parādīsies uzmācīgās domas, ka dzīvē vajag kaut ko mainīt. Bet pacenties šajā ziņā nesteigties, bet visu labi apdomā. Ļoti veiksmīga diena, lai ieņemtu bērnu.

LA.lv