Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.jūlijam. Ja gribi ko zināt, pajautā! 1

Foto – Fotolia

Auns

Šī ir viena no nelabvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunus darbus vai risinātu sadzīves jautājumus. Pacenties šodien precīzi izpildīt priekšniecības norādījumus un nedodiet iemeslu neapmierinātībai. Diena nav labvēlīga arī veselības jomā. Iespējama krasa un negaidīta noskaņojuma maiņa, galvassāpes vai saindēšanās.

Vērsis

Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdod jautājumus, saņem informāciju, dalies zināšanās. Stāsti par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojies par dzīvi. Labs efekts būs atjaunināšanās procedūrām, elpošanas vingrinājumiem, saunai un aromaterapijai. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Dvīņi

Darbā tavi priekšlikumi neradīs atbalstu kolēģu vidū. Nepārdzīvo par to, jo situācija var kardināli mainīties jebkurā brīdī.

Vēzis

Šodien tevi var panākt pagātne, taču nekrītiet izmisumā – tu ar to viegli tiksi galā. Nesāc jaunus darbus, neievies ārlaulību romānus, tas var slikti beigties. Vakaru pavadi ar ģimeni.

Lauva

Pienācis laiks būt atvērtākam un drosmīgāk paust savas idejas. Ļoti laba diena, lai nodotos kvalifikācijas paaugstināšanai vai jaunu prasmju apgūšanai. Personīgajā dzīvē tev nāksies iemīlēties cilvēkā, kurā iemīlēties nevajag. Taču sirdij nepavēlēsi, un tev nāksies piedzīvot nelielas ciešanas.

Jaunava

Jaunavas šodien var nonākt uzmanības centrā. Iespējams, ka tieši šodien piepildīsies tavas lolotākās vēlmes. Labs laiks, lai izveidotu gan lietišķās, gan personīgās attiecības. Brīnišķīga diena saskarsmei ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Harmonisku attiecību varbūtība ir ļoti liela.

Svari

Ja iepriekšējās dienas tev izdevies pasargāt sevi no muļķībām, tad tu spēsi pa jaunam palūkoties uz pagājušajiem notikumiem un izdarīt pareizos secinājumus. Pacenties šodien neklausīties svešus padomus, bet rīkojies tā, ka saka priekšā tava intuīcija. Tas palīdzēs izvairīties no daudziem pārpratumiem ar apkārtējiem un tuviniekiem.

Skorpions

Labvēlīga diena, lai pabeigtu iepriekš iesāktos darbus. Zvaigznes pret tevi šodien būs noskaņotas labvēlīgi. Ļoti veiksmīga diena finanšu plānā. Tev izdosies ne tikai veikt veiksmīgus pirkumus, bet arī atmaksāt vecus parādus. Personīgās attiecības šodien solās būt piepildītas ar romantiku.

Strēlnieks

No paša rīta tu jutīsi spēku pieplūdumu, uzzināsi daudz jauna, kolektīvā tevī saskatīs līderi. Tikai neapstājies pie sasniegtā, priekšā gaida daudz interesanta. Vakaru pavadi ar mīļoto cilvēku.

Mežāzis

Šodien tev vislabāk ir atlikt visus darbus un vienkārši atpūsties. Iespējams, ka šodien uzpeldēs problēmas, par kurām tu centies aizmirst. Pacenties nebēdāties, vienkārši mēģini reāli novērtēt notiekošo. Tad tu spēsi ne tikai īstenot pārmaiņas, bet pat uzlabot savu labklājību. Mājās var izcelties skandāli, taču pacenties saglabāt savaldību un nepaaugstināt balsi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Laba diena, lai pabūtu vienatnē un nodotos pārdomām. Turies tālāk no burzmas un vētrainiem strīdiem, centies turēties pretī kārdinājumiem. Šodien nevajag dot solījumus – diez vai varēsi tos izpildīt. Lai izvairītos no saindēšanās, esi uzmanīgs, izvēloties pārtikas produktus.

Zivis

Šīs zīmes pārstāvji šodien var gaidīt būtiski finansiālie zaudējumi. Nav izslēgts, ka šodien tev nāksies veikt dārgu pirkumu vai iztērēt naudu mājokļa remontam. Daudz laika un spēka atņems mājas rūpes. Pacenties izvairīties no ķildām un strīdiem ar tuviem cilvēkiem. Zvaigznes iesaka izrādīt cēlsirdību un piekāpties.

LA.lv