Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētas labvēlīgas mīlestībai. Romantiskais horoskops 12. – 18.februārim0

Auns

Piemērota nedēļa, lai izplānotu un sāktu ko jaunu. Viņš arī to dara un panākumiem nevajadzētu izpalikt. Aunam pašam tomēr gribas ko vairāk – tādu, kas šobrīd nav sasniedzams, tas viņu dzen ja ne depresijā, tad vismaz melanholijā.

Vērsis

Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar savstarpējām attiecībām – draudzību, lietišķiem kontaktiem, bet it sevišķi mīlestību. Tikt galā ar sīkām ikdienas nebūšanām palīdzēs Veneras dāvātais optimisms un dzīvesprieks.

Dvīņi

Daudz jaunu plānu un nodomu, viņi gatavi tūlīt ķerties pie to realizācijas. Diemžēl apkārtējie viņu plānus un nodomus atbalsta ne visai, un tas viņus sarūgtina. Ja vien izdosies saglabāt optimismu un par to pārāk neuztraukties, Dvīņi tomēr tiks galā.

Vēzis

Arī viņam daudz jaunu nodomu un vēlme tos realizēt. Diemžēl spēja visu kārtīgi izplānot un ņemt vērā visus apstākļus šobrīd nav tā labākā, tāpēc viņš darītu labi, ja nedaudz nogaidītu. Galu galā ir taču tik daudz kārtējo darbu.

Lauva

Viņa plāniem ir zaļā gaisma, apkārtējie atbalsta, tā ka atliek rīkoties ne tikai pašam, bet organizēt arī citus. Viņš uzskata, ka vismaz šobrīd ir pārāks par citiem, taču darītu labi, ja to pārāk neizrādītu – tā iespējams iegūt arī kādu ienaidnieku.

Jaunava

Jaunas idejas, darbi, nodomi, arī draudzības un lietišķie kontakti. Viņa gan darītu labi, ja būtu drusku izvēlīgāka visā un, pirms izmantot kādu iespēju, apsvērt visus par un pret. Arī draudzēties nevajadzētu ar katru.

Svari

Viņi nav gluži līdzsvarā un emociju ietekmē gatavi mesties arī kādā avantūrā. Tas gan var sagādāt kādu visai jauku mirkli, taču var arī gadīties, ka cena par to izrādās ne gluži tāda, kādu viņi paredzējuši. Drusku apdomības nenāktu par ļaunu.

Skorpions

Planētas labvēlīgas pārdomām un tam, lai iedziļinātos lietu būtībā. Skorpions darītu labi, ja izmantotu šo izdevību gūt kādu jaunu un svarīgu atziņu. Tas gan nebūs viegli – planētas tā vien urda uz nevajadzīgu rosīšanos un sava pārākuma un gudrības izrādīšanu.

Strēlnieks

Veiksmīga nedēļa, ja vien viņš cītīgi strādās, darīs to, kas jādara, plānos savu rīcību un neļaus vaļu acumirkļa iegribām. Svarīgi izvēlēties īstos draugus – attiecības ar viņiem varēs gan celt, gan gremdēt.

Mežāzis

Neliels pārtraukums mūžīgajā darba steigā, kura laikā gan nedrīkst atstāt nedarītus kārtējos darbus. Brīvā laika tomēr būs pietiekami daudz un to vēlams izmantot, lai savestu kārtībā mājokli un arī darba vietu. Izdevīgs brīdis savstarpējo attiecību spodrināšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu nodomu un ideju, viņš arī noskaņots tūlīt ķerties pie to realizēšanas, arī apkārtējās sabiedrības atbalsts nodrošināts. Tomēr, pirms ķerties pie to realizācijas, ieteicams visu apdomāt – planētas mudina uz vieglprātību.

Zivis

Harmonijas pilna nedēļa. Sākt ko jaunu nez vai izdosies, toties visi iesāktie darbi turpināsies veiksmīgi, un dažus no tiem var pat izdoties pabeigt. Attiecības ar kolēģiem darbā un mīļajiem jaukas un sirsnīgas.

LA.lv