Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svētku nedēļā pasaule pilna kārdinājumiem. Horoskops 26.martam – 1.aprīlim0

Foto – Pexels

Auns

Daudz jaunu ideju un nodomu, tomēr tajā pašā laikā var rasties grūtības sekmīgi turpināt un pabeigt jau iesākto. Labāk veiksies Auniem, kuri saglabās mieru visās situācijās un nepieņems pārsteidzīgus lēmumus. Svarīgāk pabeigt jau iesākto, nevis sākt ko jaunu.

Vērsis

Nedēļa bez sevišķiem notikumiem, ja vien viņš pats tos nemeklēs. Pasaule pilna ar visdažādākajiem kārdinājumiem, tieši šobrīd tā vien gribas visiem tiem pakļauties. Galvu zaudēt varbūt arī nevajag, taču pilnīgi atteikties no tā, ko dzīve piedāvā, arī nevajadzētu.

Dvīņi

Daudz jaunu un spīdošu ideju un apkārtējie tās atbalsta. Planētu izvietojums piemērots savu plānu un nodomu prezentācijai, domubiedru meklējumiem. No pārsteidzīgas rīcības tomēr jāatturas.

Vēzis

Profesionālajā darbībā planētas sekmē turpināt un pabeigt jau agrāk iesākto. Ja vien iespējams, labāk turēties pie jau zināmām un pazīstamām metodēm. No darba brīvajā laikā pozitīvā nozīmē priekšplānā izvirzīsies viss, kas saistīts ar māju un ģimeni.

Lauva

Planētas sekmē savu projektu, nodomu un plānu virzīšanu, atbalsta meklējumus. Piemērots brīdis savus plānus un projektus darīt zināmus plašākai sabiedrībai. Zvaigžņu izvietojums labvēlīgs arī paveiktā prezentēšanai un autoritātes nostiprināšanai.

Jaunava

Darba lietās planētas labvēlīgas sākt ko jaunu, meklēt atbalstītājus un domubiedrus. Daudz jaunu ideju, taču labāk tās realizēt nesteidzoties. Mīlā un draudzībā, pirms rīkoties, svarīgi izprast pašai sevi.

Svari

Pasaule ir pilna kārdinājumu un, šķiet, tieši šobrīd tie visi apstājuši Svarus. Lai nenāktos nožēlot nedarīto, pilnīgi ignorēt tos nevajadzētu, taču pilnīgi zaudēt līdzsvaru gan arī nevajadzētu. Un neaizmirst par kārtējiem darbiem!

Skorpions

Viņš noskaņots filozofiski. Ar pārdomām vien šonedēļ cauri tomēr tikt neizdosies – vismaz kārtējie darbi un darbiņi tomēr jāpadara, tieši šobrīd gūtās atziņas var izrādīties visai noderīgas turpmākajā. Jāsargās no nelaimes gadījumiem!

Strēlnieks

Arī viņam zvaigžņu izvietojums sekmē iedziļināšanos lietu būtībā un izprast notiekošo. Visu laiku pārdomām vien veltīt tomēr nevajadzētu – dzīve sola arī vairākas gluži praktiskas izdevības, ko gluži garām palaist nevajadzētu.

Mežāzis

Nāksies daudz un grūti strādāt, tik daudz, ka reizēm var pietrūkt pacietības. Pārlieka steiga tomēr neko labu nenesīs – gudrāk darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri padarīs mazāk, toties labāk. Planētas labvēlīgas jau esošo mīlas attiecību spodrināšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks, ļoti piemērots turpināt un pabeigt kārtējos darbus. To gan ir daudz, tādēļ arī pastrādāt var iznākt visai krietni. Laiks labvēlīgs arī atbalsta un protekcijas meklējumiem. No dažādiem jauninājumiem labāk un drošāk būs turēties tālāk.

Zivis

Arī viņām samērā mierīgs laiks, tomēr pilns dažādiem kārdinājumiem. Vismaz dažiem varētu arī ļauties, taču ar mēru – pārlieka mešanās dzīves virpulī var atstāt bez pamata zem kājām. Uzmanīgi ar naudu!

LA.lv