Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28. jūnijam. Pavadi laiku ar mīļajiem!0

Dienas noskaņa

Nav nepieciešams pārāk kritiski attiekties pret citiem cilvēkiem. Ar nepiekāpību darbā, kā arī taktiskumu un rūpēm attiecībās, kopīgās lietas attīstīsies ļoti tālu.

Auns

Šajā dienā tu vari izjust laimes sajūtu. Diena saistās ar labvēlīgiem kontaktiem, uzkrātu informāciju un tirgošanos. Daudzi Auni centīsies būt piemēri citiem. Zvaigznājs rekomendē klausīties mūziku, doties pastaigās dabā un sapņot. Ceļo, iepazīsti pasauli! Nepieciešams izpildīt savus solījumus un izdarīt tuviniekiem to, par ko viņi jau sen sapņo.

Vērsis

Esi gatavs greizsirdības scēnām un pārāk emocionālai attiecību skaidrošanai. Šodien ir iespējams nopietns strīds ar mīļoto cilvēku. Neuztver nopietni mīļotā izteikumus – drīz vien viņš tāpat nožēlos, ko būs sarunājis. Kaislības pakāpeniski norimsies.

Dvīņi

Iespējams, ka tavs radošais potenciāls jūtami augs, bet atpūtas plāni būs pastiprināti ar jaunām idejām un finansiālu atbalstu. Kāpēc gan tev neatpūsties? Šī diena ir piemērota gariem braucieniem, ceļojumiem un ekskursijām.

Vēzis

Vientuļajiem Vēžiem, kuri atrodas savas otrās pusītes meklējumos, kā ari tiem, kuri jau sen plāno savas attiecības nostiprināt ar laulības saitēm, zvaigznes sola labu. Mendelsona kāzu maršs, kas izskanēs šajā dienā sola ilgu un laimīgu laulību. Tiem, kuri nav pārliecināti ne par sevi, ne otru cilvēku, nepieciešamas pārbaudīt jūtas ar laika pārbaudi.

Lauva

Diena ir ļoti labvēlīga atklātai un godīgai saziņai ar bērniem. Daudzas problēmas, kas saistītas ar audzināšanas sfēru, pazudīs uz visiem laikiem. Tu lepojies ar savu ģimeni, bet mājinieki tevi ļoti ciena. Mīlas piedzīvojumi personiskajā dzīvē ienesīs patīkamas pārmaiņas. Jebkurā grūtā situācijā tu vari rēķināties ar draugu un tuvinieku atbalstu.

Jaunava

Šodien tu vari būt uzstājīga, bieži aizkaitināma, bet vienmēr tu patiesi kalposi un palīdzēsi saviem draugiem un tuviniekiem. Nav nepieciešams pārāk kritiski attiekties pret citiem cilvēkiem. Ar nepiekāpību darbā, kā arī taktiskumu un rūpēm attiecībās, kopīgās lietas attīstīsies ļoti tālu.

Svari

Labvēlīga diena laulību slēgšanai un mīlas dēku uzsākšanai. Harmonija saziņā ar tuvo cilvēku, uzticība un labvēlīga attieksme pozitīvi ietekmēs tavu garīgo komforta līmeni. Labākais veids kā šajā dienā sev un citiem sagādāt prieku – censties vairāk dot, nekā ņemt. Nevienam neizvirzi augstākas prasības.

Skorpions

Uz tavu veselību slikti atsauksies kaitīgie ieradumi, kuri, pēc tavām domām, tev palīdz tikt galā ar bēdām. Tev ir kāds slepenais ierocis – humora izjūta. Nepazaudē to nevienos sarežģītos apstākļos!

Strēlnieks

Vecie draugi un iepriekšējā mīlestība var negaidīti atgriezties, un Strēlnieks atkal atradīsies uzmanības centrā. Sirds lietās nepieciešams orientēties tikai uz nopietnām attiecībām.

Mežāzis

Nav izslēgts, ka Mežāzis visu šo dienu pavadīs ar finanšu jautājumu risināšanu, nekustamā īpašuma problēmām un kontaktējoties ar partneriem. Saskaņā ar zvaigznēm, nāksies veltīt laiku radinieku veselībai. Neuzņemies uz sevis pārāk daudz lietas, nedari darbus citu vietā, īpaši jau puiša vietā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena ir paredzēta dažādiem pirkumiem gan mājai, gan ģimenei. Tāpat diena būs piemērota, lai gremdētos atmiņās, sazinātos ar vecākiem un sarīkotu ģimenes svinības. Draugi darbā priekš tevis ir praktiski ģimenes locekļi. Kopīgas atpūtas laikā viņi var būt pozitīvs piemērs taviem bērniem. Turi sava nama durvis atvērts viesiem, jo šis periods nav piemērots privātumam un mierīgai atpūtai.

Zivis

Daudzas Zivis šodien izstaros enerģiju un būs burtiski apveltītas ar magnētismu. Intīma tikšanās neliks vilties. Šajā dienā tev ir apzināti jāmaina sava dzīves uz labo pusi. Piemēram, pārtrauc smēķēt, maini pieeju darbam un attiecībās ar kādu konkrētu personu. Ja vien vēlies, tu vari pārtraukt garlaicīgu sakaru.

Avots: Astromeridian

LA.lv