Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.februārim. Pārvarot šķēršļus, augs tavs spēks!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šķēršļi, ar kuriem sastapsies turpmākā gada laikā, būs biedējoši, bet, tos pārvarot, tu galu galā būsi spēcīgāks, izturīgāks un vispārēji labāks cilvēks. Tu patiesībā spēj daudz vairāk nekā pats uzskati – tev ir nepieciešams tikai mazs grūdiens.

Auns

Šodien izvairies no galējībām gan vārdos, gan rīcībā. Merkūra saikne ar Saturnu nozīmē, ka tev ir jāpaliek labās attiecībās ar visiem, bet it īpaši ar cilvēkiem, kuri atrodas pie varas – domā pirms runā.

Vērsis

Šī ir laba diena domāšanai, bet ne tik laba, lai pieņemtu lēmumus. Lai arī ko tu izlemtu turpmākās diennakts laikā, visticamāk, tev par to radīsies šaubas tuvāk nedēļas nogalei, tāpēc saglabā izvēles iespējas.

Dvīņi

Saskaņā ar planētām tu meklē aizbildinājumus, lai izvairītos no kaut kā, kas tev jādara. Vienkāršais fakts ir tāds, ka tev šajā sakarā nav izvēles: tu piekriti šīm saistībām, un tev tās ir jāpilda. Nākamreiz apdomājies pirms kaut ko apsoli.

Vēzis

Planētas ziņo, ka šodien pateiksi kaut ko šokējošu tikai prieka pēc. Tev tas var būt uzjautrinoši, bet citi tik ļoti nepriecāsies, un rezultātā varētu ciest tava reputācija. Vai tev tiešām tas ir jāsaka?

Lauva

Ļoti iespējams, ka drauga vai ģimenes locekļa sacītajam ir liela vērtība, bet ko saka tava iekšējā balss? Kaut kāda iemesla dēļ tu šobrīd negribīgi uzticies saviem instinktiem, bet vispārēji tu nevari uzticēties nekam citam.

Jaunava

Tu šodien vari nepiekrist kāda viedoklim, bet gudrāk būtu ieklausīties tajā, kas viņiem sakāms. Varbūt viņi zina kaut ko tādu, ko nezini tu pats, kaut ko tādu, kas varētu izmainīt tavu nākotni un ar to saistītos lēmumus.

Svari

Tas, ko tev pateiks, var neizklausīties patiesi, bet nevajag to uzreiz noraidīt. Tieši pretēji tam, kas izklausās pārāk patiesi, nevajadzētu bez ierunām ticēt. Vienīgā lieta, par kuru šodien tu vari būt drošs, ir tas, ka nekas nav akmenī kalts.

Skorpions

Pat ja tu ļoti nepiekrīti kaut kam, ko dara citi, tev tiek ieteikts neiejaukties. Tas varētu būt viens no tiem gadījumiem, kad viņi šādi uzvedas, jo vēlas sev piesaistīt uzmanību. Tāpēc ignorē viņus.

Strēlnieks

Sabiedriskas aktivitātes turpmākajās pāris dienās ieviesīs lielu jautrību tavā dzīvē, bet, no otras puses, tu iztērēsi pārāk daudz naudas. Ja tev nāksies doties pie drauga vai ģimenes locekļa, lai aizņemtos naudu, vari sagaidīt, ka vēlāk viņi kaut ko vēlēsies pretī.

Mežāzis

Kāds, ar kuru tu kopā dzīvo vai strādā, pateiks tev kaut ko tādu, ko galīgi šodien nevēlēsies dzirdēt, bet dziļi sevī tu zini, ka tā ir taisnība. Norij savu lepnumu un rīkojies, balstoties uz šo informāciju – tas tev varētu ietaupīt liekas problēmas priekšdienās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Esi uzmanīgs, ko tu vēlies turpmākajās 24 stundās, jo tu vari saņemt vairāk nekā gaidīji. Tu vēlāk varētu izlemt, ka tu tomēr negribi to, ko vēlējies – taču pārdomāt jau būs par vēlu.

Zivis

Ja tev šodien lūdz dot vairāk nekā uzskati par godīgu, tev par to ir jāpauž savas domas. Padari citiem zināmu, ka neesi tik viegli ietekmējams un tevi neizmantos savtīgiem nolūkiem. Ja tas nozīmē, ka tev ar kādu nāksies sastrīdēties, tad tas būs tikai uz labu.

LA.lv