Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.decembrim. Katru dienu ēsts, apnīk arī kaviārs! 16

Foto – Fotolia

Auns

Vairākus Aunus šodien var gaidīt pārmaiņas materiālajā stāvoklī. Projekts, par kuru tu sen šaubījies, sāks nest peļņu. Veiksmīga diena tiem, kas vēlas mainīt darba vietu, bet neveiksmīga – cilvēkiem, kas nolēmuši ieņemt bērnu. Nenodarbojies šodien ar riskantām lietām un neiesaistīties acīmredzamās avantūrās.

Vērsis

Gaiņā prom sliktu noskaņojumu un nesaprotamu trauksmi. Viss tev tikai šķiet slikti. Patiesībā lietas tev veicas daudz labāk, nekā tu domā.

Dvīņi

Šodien tev nāksies saskarties ar krāpšanu, ilūzijām un cerībām, kam nav lemts piepildīties. Pacenties šodien nodarboties tikai ar pašām neatliekamākajām lietās, dzen prom sliktas domas un pacenties naktī nestaigāt ārpus mājas. Šodien neapmeklē ballītes un izvairies no skaļas tikšanās ar draugiem. Pavadi šo dienu ģimenes lokā vai vienkārši paklausies labu mūziku.

Vēzis

Tev nepieciešams pabūt atšķirtībā ar otro pusīti. Jo arī melnie ikri apnīk.

Lauva
Teicama diena finanšu jomā. Saplāno savu budžetu nākamajam gada. Iespējams, ka atrisināsies problēma saistībā ar īpašumu.

Jaunava
Grēku nožēlas, garīgās apgaismības, dziedināšanas diena. Ja tu esi ieplānojis lielu pirkumu, tad zvaigznes iesaka to pārlikt uz citu dienu, jo iespējami ievērojami finanšu zaudējumi vai krāpšana. Labvēlīga būs fiziskā slodze, radošs darbs, kā arī vari doties ceļojumā. Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Laba diena, lai ārstētos ar tautas medicīnas metodēm.

Svari
Nežēlojies par dzīvi, tajā neviens nav vainīgs. Esot sliktā noskaņojumā, tu neko nepanāksi. Domā par kaut ko labu, bieži smaidi un tici – labais uzvarēs slikto. Lai gan dažkārt mēdz būt otrādi.

Skorpions
Pārmērīgs azarts var izspēlēt ar Skorpioniem ļaunu joku. Nenoteikti izvairies no azartspēlēm, lai pēc tam nenožēlotu neapdomīgu rīcību.

Strēlnieks
Labvēlīga diena. Strēlniekiem šodien uzsmaidīs laime. Viņu sapnis, visticamāk, tuvākajā laikā piepildīsies. Materiālais stāvoklis stabilizēsies. Attiecībās ar tuviem cilvēkiem gaidāma pilnīga savstarpēja sapratne. Nododies šodien savai iemīļotajai lietai, kā arī pacenties veltīt uzmanību bērniem un vecākiem.

Mežāzis
Profesionālās darbības jomā Mežāžus gaida panākumu. Taču – ja tu gribēsi izcelties vai uzstāsi uz savu viedokli, tavi plāni un cerības vienkārši var neizdoties. Šodien, iespējams, zvaigznes dāvās tev cerību ar cilvēku, kuru sen esi izsvītrojis no savas dzīves. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus, labāk ieklausies savā sirdī un intuīcijā.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīriem šī ir laba diena, lai īstenotu to, par ko ilgi sapņojuši. Taču pirms to darīt, centies visu labu apdomāt. Nav vērts nožēlot bijušās kļūdas, mierīgi un plānveidīgi dari to, par ko sen sapņoji. Vairākus šīs zīmes pārstāvjus gaida pārsteigums – roku un sirdi piedāvās cilvēks, kam tu sen patīc.

Zivis
Zivīm šodien būs jāatrisina ļoti svarīgs uzdevums, no kura būs atkarīgs daudzu cilvēku darba rezultāts. Zvaigznes šodien iesaka izvairīties no lielas fiziskās slodzes, jo tu vari sastiept muskuli vai iegūt citu nepatīkamu traumu.

LA.lv