Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.oktobrim. Izbaudi to, kāds esi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Tavā prātā ir vīzija par to, kādam, tavuprāt, tev ir jābūt kā cilvēkam, bet vai tā ir reālistiska? Zvaigžņu vēstījums tavā dzimšanas dienā ir tāds, ka tev ir jābeidz sev uzstādīt neiespējami mērķi un jāatrod veidi, kā izbaudīt to, kas jau esi.

Auns
Stājies pretī savām emocionālajām problēmām. Necenties tās pastumt zem paklāja. Ir laiks un vieta priekš visa, un šis ir īstais laiks un vieta, lai atklātu savas jūtas. Esi godīgs un atklāts pret citiem, lai viņi atbildētu ar to pašu.

Vērsis
Biznesa vai finansiāla rakstura risks var šķist drošs, bet līdz ar Merkura planetāro pārvietošanos, var gadīties, ka tur ir apslēptas lamatas. Tikai šī viena iemesla dēļ tev nevajadzētu visu uzņemties vienam pašam, ja vien neesi pilnībā drošs par izdošanos.

Dvīņi
Tava pieeja noteiktai situācijai var tikt apsmieta, jo daži domā, ka esi lemts neveiksmei, bet viņi vairs nesmiesies, tiklīdz redzēs tavus panākumus. Nekad nebaidies doties pats pa savu ceļu un darīt to, ko vēlies.

Vēzis
Tu šodien daudz ko iemācīsies no kļūdām tikpat labi kā no panākumiem, tāpēc esi labā noskaņojumā un sagaidi, ka tava veiksme pavērsīsies uz labo pusi jau pavisam drīz. Pat Vēzis nevar izdarīt visu perfekti ikkatru reizi, bet tu esi tuvāk tam nekā visi citi.

Lauva
Šodien citi būs ieinteresēti klausīties tavā viedoklī – viņus tas pat var patīkami pārsteigt – bet vai viņi rīkosies uz tavu ieteikumu pamata? Visticamāk, ka nē. Par to nevajadzētu pārāk uztraukties, tikai pārliecinies, ka spēj piepildīt pats savus ideālus.

Jaunava
Tev var rasties šaubas par kaut kāda veida darījumu, bet tev tās vajadzētu ignorēt. Turpmāko dienu notikumiem vajadzētu tev dot jaunu pārliecību par to, ko dari un uz kurieni dodies. Uzticies pats sev, bet rīkojies ar apdomu.

Svari
Pāŗmaiņas, kurām dodies cauri, var nebūt tieši tādas, kādas tev ir nepieciešamas, bet tas neliks tev pārtraukt uztraukties par tām. Planētas mudina tevi nezaudēt ticību tam, ko esi nolēmis, un ar laiku tava veiksme atgriezīsies. Un pašpārliecinātība tai sekos.

Skorpions
Prāta planētas Merkūra pārvietošanās dēļ šobrīd var būt nepieciešamas lielākas garīgās pūles, lai nepadotos nolemtības un drūmuma sajūtām. Šīs pūles ir tā vērtas, jo ir tik daudz brīnišķīgu lietu, uz kurām skatīties priekšdienās.

Strēlnieks
Centies nepārprast situācijas, kuras neeksistē. Šodien visuma kopskats var būt maldinošs, tāpēc nepieņem lēmumus, balstot tos uz to, ko, tavuprāt, teica kolēģi vai mīļotie – pastāv liela iespēja, ka esi pārpratis viņu sacīto. Noskaidro lietas līdz galam, pirms rīkojies.

Mežāzis
Komunikācija turpmākajās 24 stundas nebūs tik vienkārša un, kad liksies, ka esi saņēmis precīzu atbildi, tu tai nespēsi uzticēties. Paturi savu sakāmo pie sevis vismaz vēl vienu dienu – ja tas ir tik svarīgi, tas pagaidīs. Sakārto savus plānus, tas var radīt jaunas iespējas un izbrīvēt laiku.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Uzticies saviem instinktiem, ja tie šodien ved noteiktā virzienā, bet negaidi, ka citi cilvēki bez jautājumiem tev sekos. Tas, kas tev ir pilnībā skaidrs, var būt grūti saprotams draugam vai ģimenes loceklim, tāpēc veic izņēmumus un izskaidro visu vēlreiz.

Zivis
Tava iztēle šodien skries pa priekšu, it īpaši, ja tevi māc šaubas par kādu ilgtermiņa projektu, bet neļauj sev pārāk attālināties no realitātes. Kopumā viss joprojām virzās pareizajā virzienā, tāpēc nevajadzētu uztraukties – tas ir lieki.

LA.lv