×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 9.janvārim. Sapņo gudri!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Tevi atkal var piemeklēt finansiālas grūtības. Nauda, uz kuru tu cerēji, diemžēl var aizkavēties. Tāpēc šodien vajag padomāt par nākotni. Nešķērdē velti līdzekļus tur, kur var ieekonomēt.

Vērsis
Personiskās problēmas pilnībā gulsies uz taviem pleciem. Pareizu risinājumu tu varēsi viegli atrast, ja paliksi divatā ar mīļoto cilvēku. Pacenties atturēties no nepārdomātiem tēriņiem, finanšu lietas šodien veiksies ne pārāk labi. Iemācies ekonomēt.

Dvīņi
Dvīņi, neaizmirstiet, ka visiem cilvēkiem ir savs personiskais viedoklis, lai gan tev šodien to būs ārkārtīgi grūti pieņemt. Esi modrs un necenties nevienam neko pierādīt, laiks saliks visu savās vietās. Esi pacietīgs.

Vēzis
Šodien pieņemtie lēmumi pavērs tev jaunas perspektīvas! Šodien Vēžiem nāksies saskarties ar grūtu izvēli.

Lauva
Iepriekš sagatavojies, ka vairākas no saņemtajām ziņām sabojās tev noskaņojumu un uz ilgu laiku izsitīs no sliedēm. Tu uz laiku zaudēsi spēju rīkoties racionāli.

Jaunava
Tev būs daudz jākomunicē ar cilvēkiem. Vairākas Jaunavas nolems nodarboties ar politiku, centīsies sev apkārt pulcēt domubiedrus, kuri pienācīgi atbalstīs tavus aizsākumus. Mīlestībā gaidāmi patīkami pārsteigumi un likteņa dāvanas.

Turpinājums nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+