×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
9. jūlijs, 2017
Drukāt

Horoskopi: Vai pēc zodiaka zīmes esi pesimists vai optimists

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Daži cilvēki iet pa dzīvi, it kā tā būtu viena liela varavīksne. Viņi uz visu raugās caur pozitīvisma prizmu un reti krīt izmisumā. Citi cilvēki, tieši pretēji, līdzinās lielam negaisa mākonim. Viņi ir ar visu neapmierināti, viņiem ir grūti izdabāt, kā arī pat labākie dzīves mirkļi tiek skatīti ar piesardzību. Kāds esi tu?

Auns. Ja godīgi, tad viņiem nav laika, lai koncentrētos sliktajam. Viņi ir aizņemti ar citām lietām – jaunu plānu kalšanu, idejām un domām. Pat, ja kaut kas slikts iekļūst viņu dvēselē, tas ātri vien tiek izmests ārā, tāpēc ka Auni neieciklējas uz negatīvām lietām.

Vērsis. Viņi ir uz pesimismu tendēti cilvēki, tāpēc daudzi no viņiem cenšas izvairīties. Vērsis lieliski saprot, ka pastāvīgs negatīvisms kaitē, taču, izskatās, ka viņiem tas īsti netraucē. Kopumā viņi ir apmierināti ar savu nostāju „mazāk cerību, mazāk vilšanās”.

Dvīņi. Viņi ir cilvēki, kas lēkā starp abām pusēm. Kad viņiem ir slikti, viņi skumst, var paraudāt vai izgāzt dusmas uz citiem. Kad viņiem ir labi, viņi ir gatavi dalīties savos priekos ar visu pasaule. Viņi viegli pielāgojas dažādām dzīves situācijām, tāpēc dzīvo komfortā.

Vēzis. Viņu dvēsele ir tumšā krāsā, un tā ir tumšāka par tumši zilo. Tā vietā, lai grimtu nelaimē, viņi grimst savās emocijās un domās. Ja līdzās patrāpās kādas dzirdīgas ausis, tad Vēzis izkrata savu sirdi pilnībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+