Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 28. maijam. Nekautrējies no savām ambīcijām!1

Dienas noskaņa

Šodien tev nevajadzētu gaidīt svētību no debesīm. Viss, ko tu šodien sasniegsi, būs tava smagā darba rezultāts. Visa šīs dienas intensitāte sniegs tev izdevību gūt ļoti lielas uzvaras. Rīkojies. Ja tev ir ambiciozs mērķis saistībā ar personīgo vai finansiālo sfēru, nebūs vēl labāka brīža, lai to īstenotu. Vakarā neazmirsti par kārtīgu atpūtu.

Auns

Auns šodien būs lēns savās personīgajās darīšanās. Tu atbrīvosi sevi no atbildības par savas pieķeršanās likteni, nolemjot, ka no šī brīža ar šo problēmu vienmēr būs jātiek galā tavam attiecību partnerim. Bet viņš nesteigsies pieņemt lēmumu, un starp jums būs manāms saspringts klusums. Katrs no jums dzīvos pats sev, un jūs abi dosiet ieguldījumu šādam formātam. Šodien tu jau pieradīsi pie vientulības, kaut arī esot kopā ar kādu, un tā būs jaunā norma.

Vērsis

Vērsim šodien vajadzēs pavadīt vairākas stundas, lai atrastu dāvanu kādam svarīgam cilvēkam. Visticamāk, tu izlemsi pateikties šim cilvēkam, kurš palīdzējis attīstīt tavu karjeru. Ņem vērā, ka šim labvēlim ir augsts sociālais statuss, tāpēc dāvanai vajadzētu būt prestižai. Neslinko, izvēloties dāvanu, jo šīs autoratīvais cilvēks tev ir palīdzējis vairākas reizes.

Dvīņi

Dvīņiem šo dienu nevajadzētu veltīt svešu cilvēku darīšanām. Tas ir vienkārši nepieņemami brīdī, kad tava personīgā dzīve pieprasa lielu uzmanību. Tev nevajadzētu palīdzēt draugam, bet sev, iespējams, izglābjot savu laulību no šķiršanās draudiem. Ņem šo padomu vērā un dari visu, lai tavs partneris, kurš ar kaut ko ir neapmierināts, nesāk kravāt savas mantas. Ja tu ļausi viņam aiziet no mājām, pastāv risks, ka šis cilvēks nekad neatgriezīsies.

Vēzis

Vēzis šodien būs haotisks un nepastāvīgs, paužot savas domas. Kāds padomās, ka esi ļoti radošs cilvēks, kuram ir abstrakta domāšana. Tomēr šis apjukums radīs lielas neērtības taviem tuvākajiem radiniekiem un draugiem. Uzdodot konkrētu jautājumu, katrs no viņiem saņems jaunu porciju paviršu frāzu un vārdu, kuri nav izprotami. Tam ir tikai viens risinājums – sakārto savas domas un izsakies tik tieši, cik vien iespējams.

Lauva

Lauvām šodien vajadzēs reformēt savu personīgo dzīvi diezgan drastiskā veidā. Tev ir nepieciešams samazināt savu fanu daudzumu (precīzāk, viņu skaitu vajadzētu ierobežot ar tikai vienu cilvēku). Šo ultimātu uzstādīs cilvēks, ar kuru tikko uzsāki romantiskas attiecības. Viņa nosacījumi iekļauj arī nenozīmīgu saziņu sociālajos tīklos, pretējā dzimuma draugu zvanus un visu, ko viņš uzskata par apdraudējumu.

Jaunava

Jaunavai šodien nav ieteicams veltīt laiku un enerģiju komunikācijai ar cilvēkiem, kuri koncentrējas vienīgi uz savām interesēm. Nelūdz viņiem palīdzību darba vai personīgajos jautājumos, jo viņi noraidīs šo lūgumu. Vislabākais būtu uz apātiju atbildēt ar to pašu. Koncentrējies uz savām darīšanām un apzinies, ka tev ar to ir jātiek galā pašam.

Svari

Svariem šodien ir lemts saņemt ļoti svarīgu zvanu no tuva drauga. Cilvēks, kuram ieteici paust savu pieķeršanos kādam konkrētam cilvēkam, tev piezvanīs, lai informētu par šīs misijas rezultātu. Un izrādīsies, ka tā bijusi ļoti veiksmīga! Tomēr attiecības, kuras tiek kārtotas caur starpniekiem, mazticams, ka būs laimīgas.

Skorpions

Skorpionam šodien būs iespēja atpūsties no ikdienas uztraukumiem. Tu dosies apciemot cilvēku, kurš izturas pret tevi kā pret savu bērnu – mīļi un ar rūpēm. Šis cilvēks ļaus tev atpūsties un palīdzēs tavos pienākumos. To arī darīsi, neapstājoties apdomāties, ka tieši tas tev bija vajadzīgs. Neaizmirsti pateikties šim cilvēkam, kurš par tevi parūpējās.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien būs ilgāka saruna ar savu labāko draugu. Viņš pastāstīs, ka vēlas nopirkt kaut ko, pēc kā tu pats kaislīgi tiecies. Tu viņi apvainosi personīgo ideju zagšanā, uz ko tavs aizvainotais draugs nomurminās kaut ko nesaprotamu. Vissliktākais ir tas, ka tev joprojām finanses neatļaus nopirkt šo produktu. Izrādās: ja tu nopirksi tieši to pašu, tas izskatīsies pēc kopēšanas.

Mežāzis

Mežāzim šodien lemts uzstādīt jaunu mērķi visai dzīvei. Tas kļūs par kaut ko nemateriālu. Iespējams, tas saistīts ar kaut ko zinātnisku, ko grasies pētīt, vai ar kaut ko māksliniecisku. Jebkurā gadījumā tava eksistence iegūs jaunu, svarīgu nozīmi, un tu pārstāsi būt tipisks patērētāju sabiedrības loceklis. Pat tava gaita, uzvedība un runasveids kļūs daudz elegentāks un izsmalcinātāks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien atteiks ielūgumam, kuru saņems no saviem kaimiņiem. Tu vienkārši nevēlies apmeklēt šo pasākumu, jo vēlies kārtīgi izgulēties. Tomēr nesapņo, ka varēsi doties pie miera ierastajā laikā. Skaņa, kas nāks no blakus dzīvokļa, neļaus tev gulēt. Takstiski palūdz kaimiņiem, lai sniedz tev klusumu un mieru!

Zivis

Zivīm šo dienu vajadzētu pavadīt, lai sakārtotu savu emocionālo līdzsvaru. To par nepieciešamu padarīs kāds liels konflikts, kurš jau no paša rīta izcelsies tavās mājas sienās. Konflikts ātri beigsies, bet tu ļoti ilgu laiku tu nespēsi sakārtot savus nervus. Lai beidzot nomierinātos, pavadi laiku ar cilvēkiem, kuri tevi saprot visslabāk (piemēram, tie var būt tavi tuvākie draugie vai kolēģi, ar kuriem sazinies gan darbā, gan pēc tā).

LA.lv