Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 8.augustam. Kā mūs ietekmēs Pilnmēness? 16

Foto – Fotolia

Mēness atrodas Pilnmēness fāzē. Šī ir 15.diena pēc Mēness kalendāra. Mēness ir Svaru zīmē.

Mēness Svaru zīmē
Piemērots laiks atpūtai pēc saspringta darba, ko noteica Jaunavas zīme. Vislabāk ir nesākt neko jaunu un globālu, bet ātri pabeigt iepriekš sākto un plānoto.

Labs un diezgan auglīgs periods lietišķajai sadarbībai, kas pamatojas uz savstarpēju sapratni un jebkādu domstarpību neesamību. Negatīvs moments ir saasinātās grūtības lēmumu pieņemšanā.

Iespējams, ka ilgu laiku nāksies svārstīties starp visiem “par” un “pret”, meklēt gan priekšrocības, gan trūkumus, pārdomāt, bet tā arī nenonākt pie galīgā sprieduma. Tāpēc atbildīgu lēmumu pieņemšanu vislabāk pārlikt uz citu, tam labvēlīgāku laiku.

15. Mēness diena
Kārdinājumu diena. Notikumi atkarīgi no tā, pa kādu ceļu jūs esiet, bet no jūsu reakcijas uz tiem – uz kuru pusi jūs aizvedīs likteņa taciņa. Ļoti liela iespēja, ka sarežģīsies attiecības ar tuviem cilvēkiem.

Pilnmēness
Mēness atrodas Pilnmēness fāzē. Pilns Mēness rada visbūtiskāko ietekmi uz visu dzīvo uz Zemes.

Palielinās brūču asiņošana, par sevi atgādina hroniskas saslimšanas, saasinās garīgie traucējumi.

Pilnmēness laikā vērojama maksimāla bērnu dzimstība.

Parādās pārmērīga impulsivitāte saskarsmē, pieaug nosliece uz negatīvu domāšanu un alkohola lietošanu.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas diena – otrdiena atrodas Marsa aizgādībā, tāpēc tā ir pilna enerģijas. Veiksme gaida spēcīgus, stipras gribas cilvēkus, kuros kūsā enerģija.

Ja šajā dienā sāksiet vētrainu darbību, jūs gūsiet panākumus. Tomēr otrdien, iespējams, būs grūti koncentrēties, izvēlēties pareizo problēmas risinājuma ceļu. Taču, ja esat visu pārdomājis iepriekš, tad uz priekšu, bez šaubu ēnas!

Šī ir atbilstoša diena arī fiziskajai slodzei. Jūsu patērētā enerģija viegli un ātri atjaunosies. Tiem, kas šajā dienā veic tikai garīgu darbu, ir lietderīgi pamīšus intelektuālajiem izpildīt fiziskos vingrinājumus.

Avots: “mirkosmosa.ru”

Saistītie raksti
LA.lv