Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kad iemīlas, zaudē prātu un piesardzību! Tādi ir Vērša zīmē dzimušie vīrieši0

Foto – Pixabay.com

Saule caur Vērša zodiaka zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 6.12 līdz 21. maijam plkst. 5.14.

Vīrieti Vērsi var raksturot kā lēnīgu, apdomīgu, uzmanīgu, mierīgu, piezemētu, strādīgu un ārkārtīgi praktisku. Kaut gan iepriekš minētās rakstura iezīmes liecina par nosvērtu un apdomīgu personu, sirdī Vērsis ir izteikts romantiķis, jo šī spēcīgā un vīrišķīgā zīme atrodas mīlas un līdzsvara planētas Veneras aizbildnībā. Vērsis ir pacietīgs, bet nekad neļaus “ievērt sev riņķi degunā”. Tāpat Vērsim nepatīk greizsirdīgas sievietes. Viņu piesaista elegantas, sievišķīgas, rotaļīgas sievietes, kuras prot ieintriģēt un noturēt interesi par sevi. Kad ir iemīlējies, viņš zaudē piesardzību un saprātīgumu. Nekādi draugu un radu ieteikumi nespēs viņu pārliecināt, ka izredzētā galīgi viņam neatbilst. Vērsis dzīvo pēc personīgā grafika, steidzināt viņu ir ne tikai lieki, bet arī bīstami. Viņam garšo labi sagatavots mājas ēdiens, viņš necieš konservus vai sviestmaizes. Tāpat viņš necietīs strīdus, trokšņus, skaļu mūziku, nekārtību, haosu un izsvaidītas mantas.

Vērsis ilgi domā un izsver, pirms izrāda interesi par pretējo dzimuma pārstāvi. Kā vīrietis Vērsis ir maigs, uzmanīgs un gādīgs. Vērsim netīk izšķērdēt naudu, bet viņam gribas redzēt savu iemīļoto skaistu, tādēļ ar lielāko prieku dāvina tai izmeklētus tērpus un dārgas smaržas. Vīrietim Vērsim tuva ir mūzika, jo tā viņu iedvesmo un noskaņo rīcībai. Viņš paturēs atmiņā jūsu pirmo tikšanos.

Izvēloties jūs par sievu, viņš gribēs zināt jūsu domas par viņa plāniem mājokļa iegādei un labiekārtošanai. Ģimenes labklājību Vērsis veido paša rokām, pakāpeniski, neizniekojot laiku un naudu sīkumos. Vērsis necietīs sev blakus rupju, sparīgu sievieti. Tādēļ jums jāizkopj sevī maigums un izturētība. Vīrs Vērsis patur sev gudrākā lomu ģimenē, tāpēc vienatnē viņš labprāt uzklausīs jūsu viedokli, bet neiedomājieties izteikt savas domas, citiem klātesot vai pirms viņa. Tam būs nopietnas sekas. Ja gadījies mazizglītots Vērsis, viņš sarīkos skandālu. Ja tam ir izsmalcināta daba, sodīs jūs ar klusēšanu, izliekoties, ka jūs tur nemaz neesat.

Vērsis ir uzmanīgs, mīlošs un gādīgs tēvs. Viņš nekad nedusmojas uz bērnu par nepietiekamām sekmēm mācībās, galvenais, lai tas ietu pa pareizu ceļu un prastu sev nopelnīt visu vajadzīgo. Var šķist, ka Vērsis pārāk lielu uzmanību velta materiālām vērtībām un bieži apdāvina savus lolojumus. Viņš nežēlo bērniem ne laiku, ne uzmanību un vajadzības gadījumā prot izrādīt arī stingrību.

Saistītie raksti
LA.lv