×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

Iededzini sveci veiksmei!

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Svecēm, kuras reiz bija galvenais gaismas avots turīgu cilvēku mājās, nu palikusi vien labsajūtas radīšanas funkcija. Tomēr tām piedēvē arī maģiskas spējas.  Ne jau velti februārī svinam Sveču dienu, un pat visu februāri palaikam mēdz dēvēt par Sveču mēnesi.

Ja jums patīk sveču gaisma, varat izmēģināt, vai, izvēloties dažādu krāsu sveces, patiesi dzīvē sāksies labas pārmaiņas – vai gluži vienkārši uzlabosies oma tādēļ, ka vakarā istabā kļūs gaišāks.

Galvenais noteikums: sava “vēlmju” svece jāaizdedzina ik dienu pirms gulētiešanas – un jāatceras to arī nodzēst, lai nenākas nakts vidū saukt ugunsdzēsējus.

Kā izvēlēties sveces krāsu?

Sarkana krāsa simbolizē dzīves enerģiju, pārliecinātību, aktivitāti, tā ir erotiskās mīlestības krāsa, palīdz pastiprināt seksualitāti un pievilcību.

Rozā – sievišķās enerģijas krāsa, palīdz sievietēm sakārtot privātās dzīves problēmas.

Ķiršu sarkana – palīdz cilvēkiem, kas darbojas biznesā, to attīstīt, pacelties nākamajā pakāpē, veicina pareizu lēmumu pieņemšanu.

Dzeltena – atraisīs iedvesmu un pastiprinās radošās spējas, ļaus vieglāk uzņemt jaunu informāciju, atmodinās fantāziju.

Brūna – materiālo labumu un karjeras izaugsmes krāsa. Ja kārojat pēc paaugstinājuma, iededziet brūnu sveci!

Zilā ir iekšējās harmonijas un gudrības krāsa. Ja nepieciešama apdomība un veselais saprāts, – aizdedziniet zilu sveci.

Zaļa svece veicinās izaugsmi darbā, piesaistīs finansiālus ieguvumus un pozitīvas emocijas, arī palīdzēs nostiprināt gribasspēku.

Melnā krāsa saistīta ar dziedināšanos. Ja vēlaties atbrīvoties no kādas kaites, kas jūs nomoka, aizejiet, protams, pie ārsta, bet vakarā iededziet melnu sveci. Tā arī palīdzēs atbrīvoties on negatīvās enerģijas, kuras pašreiz, diemžēl, ir ļoti daudz.

Balta svece palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, nekļūdīties izvēlē, atbrīvos no enerģijas disbalansa, kā arī attīrīs prātu no liekām, nogurdinošām domām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+