Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ierobežo sevi ēšanā un dzeršanā! Astroloģiskā prognoze 18.–24. februārim0

Foto: pexels

Auns

Pirmdiena vairāk piemērota individuālām aktivitātēm un personiskajām atklāsmēm, mazāk – sabiedriskiem pasākumiem. Aktīvas sociālās aktivitātes iespējamas nedēļas nogalē. Otrdien vairāk darbosies intuitīvā un abstraktā domāšana. Vakars praktiskāks par rītu.

Vērsis

Nedēļas sākumā var būt grūtības izrādīt savu mīlestību un pieķeršanos citiem, jūtu vēsums. Šo laiku labi var izmantot budžeta plānošanai. Savukārt nedēļas nogalē jūtas kļūs ļoti intensīvas. Ja rodas vēlme par to parunāt, jūtu uzplūdā nesarunā ko lieku.

Dvīņi

Nedēļas sākums sarežģīts intīmajām attiecībām un finanšu jautājumiem. Šajā nedēļā var rasties jaunas, noderīgas pazīšanās – nedēļas sākums veiksmīgs kontaktiem ar radošiem cilvēkiem, nedēļas izskaņā – ar cilvēkiem, kuriem piemīt zināma autoritāte un ietekme.

Vēzis

Kritumi un kāpumi iespējami gan attiecībās ar laulāto partneri, gan ar sadarbības un biznesa partneriem. Kādam Vēzim var nākties apsvērt ārzemju braucienu, kādam – nepieciešamību apgūt vai papildināt zināšanas svešvalodās. Harmoniskākā diena – svētdiena.

Lauva

Nedēļas sākumā var šķist aktuāli sevi ierobežot ēšanā vai dzeršanā, veiksmīgi vari interesēties par diētu plāniem. Ņem vērā, ja diēta, ko uzsāki, būs pārāk drastiska, nedēļas izskaņā visticamāk „norausies no ķēdes”. Visu ar mēru, un nekrīti galējībās.

Jaunava

Nedēļas sākumā iespējams piedzīvot aukstumu un atsvešinātības sajūtas attiecībās ar mīļoto cilvēku vai bērniem. Svarīgi saglabāt spēju izrādīt rūpes un iejūtību, pat ja uzreiz nejūti atdevi. Nedēļas izskaņā jūtu izpausmes ieņems aktīvāku formu.

Svari

Nedēļas sākumā izrādi rūpes par saviem vecākiem. Otrdiena un trešdiena – sarežģītas dienas veselībai un emocionālajai labsajūtai. Radi harmoniju pats. Ja raudzīsies uz visu notiekošo ar sapratni un mīlestību, nedēļa izdosies daudz pozitīvāka.

Skorpions

Nedēļas sākumā nevēlēsies runāt par savām jūtām un liksies, ka visu kontrolē. Nedēļas nogalē var rasties vēlme izkliegties vai izraudāties, ja esi sevī uzkrājis negatīvas emocijas. Galvenais, izvairies no agresīvas rīcības un neapdomīgiem vārdiem.

Strēlnieks

Nedēļas sākums nelabvēlīgs finansēm, iespējams apjukums svarīgos jautājumos. Nedēļas otrajā pusē vari tikt pie lielākas naudas vai arī sajūtas, ka visu vari pats. Vairies no lieluma mānijas un savu iespēju pārvērtēšanas.

Mežāzis

Nedēļas sākums visai nepraktisks, paļaujies vairāk uz sajūtām un intuīciju. Otrdiena laba, lai rakstītu dienasgrāmatu. Trešdiena – praktisku lēmumu pieņemšanai, saimniecisku jautājumu risināšanai. Piektdien nekļūsti pārāk lielīgs.

Ūdensvīrs

Pirmdiena neveiksmīga mīlas attiecībām, bet vari izmēģināt kaut ko jaunu un satraucošu citās dzīves jomās. Vispraktiskākā diena – trešdiena, nopietnība un atbildība būs vērtē. Neharmoniskākā diena – sestdiena – pacietība nebūs tava stiprākā puse.

Zivis

Pirmdiena nav piemērota, lai tiktos ar draugiem vai apmeklētu publiskus pasākumus. Otrdien, trešdien iespējama izklaidība, viegli pazaudēt kaut kādas mantas. Sestdiena piemērota intīmām un dziļām sarunām un garīgām atklāsmēm.

LA.lv