×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
17. decembris, 2012
Drukāt

Iespējams, laupīšanas nolūkā Olainē svētdien sadurti seši cilvēki

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Olainē svētdien īsā laika posmā sadurti seši cilvēki, kas ar dažādām traumām nonākuši slimnīcā, un dažiem no viņiem veiktas operācijas dzīvības glābšanai, pirmdien žurnālistiem īpaši sasauktajā preses brīfingā paziņoja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu policija aizturējusi 1975.gadā dzimušu Olaines iedzīvotāju. Pieļauts, ka uzbrukumi notikuši laupīšanas nolūkā. Aizturētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, tostarp saistībā ar miesas bojājumu nodarīšanu.

Svētdienas vakarā no pulksten pusdesmitiem līdz pusnaktij Olainē tika uzbrukts kopumā sešiem cilvēkiem. Noziegumi pastrādāti Zemgales ielas rajonā, un ļaundaris uzbrucis dažāda vecuma iedzīvotājiem, kuri pa ielu gājuši vieni. Cietušo vidū ir gan 1965.gadā dzimusi persona, gan 1995.gadā dzimis iedzīvotājs. Uzbrukumos cietušas divas sievietes un četri vīrieši.

Grišins sacīja, ka visi cietušie ir nonākuši slimnīcā, un izteica cerību, ka personas atlabs. Daļai cietušo veiktas operācijas, lai glābtu dzīvību. Traumas ir dažāda smaguma – kāds sadurts mugurā, cits vēderā, bet vēl kādam cietušajam uzbrukumā skartas plaušas.

Sākotnējā versija policijai bijusi, ka 1975.gadā dzimušais vīrietis savus upurus izvēlējies nejauši, taču vēlāk atklājies, ka uzbrukumi varētu būt veikti laupīšanas nolūkos.

Uzbrucējs tika notverts ap pulksten sešiem no rīta. Viņa aizturēšanā bija iesaistīti papildspēki no Rīgas, tostarp kinologi.

Policija pašlaik strādās pastiprinātā režīmā un Olaines policijas iecirknim tiks piesaistīti papildspēki no Rīgas, tostarp no specvienības.

Policija aicina iedzīvotājus ziņot, ja viņu rīcībā ir kāda informācija, kas ir saistīta ar uzbrukumiem. Policijai par uzbrukumiem ziņoja cietušie, kā arī ātrās palīdzības mediķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+