Latvijā
Rīga

Igaunijas pilsonis Vecrīgas viesnīcā sarīko pamatīgu jandāliņu0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto RPP

Svētdien, 18. februārī, Vecrīgā par huligāniskām darbībām viesnīcā aizturēts Igaunijas pilsonis, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pusnakts likumsargi saņēma informāciju par kādu viesnīcas klientu, kurš veicis dažādas huligāniskas darbības. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Norādītajā viesnīcā likumsargi noskaidroja, ka sākotnēji tika izsaukti apsardzes dienesta darbinieki. Apsargi iereibušo klientu pierunājuši doties uz savu istabiņu, taču tūrists pēc pāris minūtēm atgriezies uzgaidāmajā telpā un turpinājis savas huligāniskās darbības – ķēries ap kaklu citiem viesnīcas klientiem, bļaustījies un gulējis uz reģistratūras galda.

Viesnīcas pārstāvis uzrādīja likumsargiem video ierakstus. Tūrists aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,66 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 200 eiro apmērā.

LA.lv