×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Ikauniece-Admidiņa par olimpisko ciematu: Nav siltā ūdens, viss putekļains (2)

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Riodežaneiro olimpiskajā ciematā pagaidām joprojām ir daudz nepilnību, tomēr nedēļas beigās viss beidzot varētu būt vērsts uz labu, aģentūrai LETA pauda pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.

Pagājušā gada pasaules vieglatlētikas čempionāta bronzas medaļas ieguvēja septiņcīņā uz Riodežaneiro devās pirmdien un pašlaik ir viena no trim Latvijas sportistiem, kas jau dzīvo daudz kritiku saņēmušajā olimpiskajā ciematā.

“Varu teikt to, ka [pirms četriem gadiem] Londonā dzīvošana bija labāka salīdzinājumā ar šejieni. Vizuāli no ārpuses viss ir skaisti, bet, piemēram, mums nav siltā ūdens dušā, bet citiem – podā nav ūdens,” atklāja Ikauniece-Admidiņa, stāstot, ka pašlaik “viss vēl ir putekļains”. “Domāju, šīs nedēļas laikā viss būs un tiks vērsts par labu.”

Kā stāstīja sportiste, viņa arī apmeklējusi trenažieru zāli, kas ir “ļoti laba”.

Olimpiskais ciemats tika atvērts pagājušajā svētdienā, bet jau pāris stundu vēlāk Austrālijas izlases vadība paziņoja par tā boikotu. Kā secināja Austrālijas delegācijas pārstāvji, problēmu vidū ir bloķētas tualetes, tekošas caurules, nokarājušies vadi, kāpņutelpas bez apgaismojuma un vienkārši netīrība.

Tiesa, trešdien arī Austrālijas atlēti beidzot ievācās olimpiskajā ciematā, delegācijas vadībai secinot, ka veikts “milzīgs” progress.

Pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sniegtās informācijas, no mūsu valsts sportistiem pašlaik olimpiskajā ciematā dzīvo burātāja Ketija Birzule, septiņcīņniece Ikauniece-Admidiņa un stenda šāvējs Dainis Upelnieks.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam. Latvijas izlases pieteikumā dalībai sacensībās ir 34 sportisti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Virsrakstā neviena laba vārda

  2. Manā jaunībā populāra bija dziesmiņa par Rio
    Rio de žaneiro
    čego že tam toļko ņet?
    tam ņet vodi ņi kapļi
    i sveta tože ņet

Draugiem Facebook Twitter Google+