Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
30. augusts, 2014
Drukāt

IKVD: Skolas ir gatavas sākt jauno mācību gadu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Skolas jaunajam mācību gadam ir gatavas, pēc divas nedēļas ilgām vizītēm dažādu Latvijas reģionu izglītības iestādēs secinājusi Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadītāja Inita Juhņēviča.

Kā sarunā ar aģentūru LETA sacīja Juhņēviča, patlaban vēl tiek skaidrota situācija Rīgas Volejbola skolā un Bauskas Valsts ģimnāzijā, kā arī blakus korpusā esošajā Bauskas sākumskolā. Tomēr, neraugoties uz to, ka minētajās iestādēs joprojām notiek remontdarbi, IKVD nedomā, ka tie varētu traucēt mācību procesa sākšanai.

Juhņēviča pastāstīja, ka vairāku pašvaldību vadītāji atzinuši – dažās skolās vēl aizvien norit remontdarbi, tomēr tie nebūs šķērslis mācību gada sākšanai. Skolām, kurās arvien turpinās remontdarbi, jāinformē skolēni un vecāki par būvdarbu esamību, kā arī to plānoto pabeigšanas laiku. Tāpat jānodrošina bērnu veselībai un dzīvībai droši apstākļi – jābūt nožogojumiem, kā arī brīdinājuma zīmēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un skola Bauskā ! Arī gatava ?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+