Mobilā versija
+1.8°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Indonēzijā militārās transportlidmašīnas avārijā varētu būt gājuši bojā 113 cilvēki

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Indonēzijas Medanas pilsētā otrdien dzīvojamā rajonā nogāzusies un aizdegusies gaisa spēku transportlidmašīna, kā rezultātā varētu būt gājuši bojā visi tajā lidojušie 113 cilvēki, paziņojis Indonēzijas gaisa spēku komandieris.

Lidmašīnā “Lockheed C-130 Hercules” atradās 12 apkalpes locekļi un 101 pasažieris, telekanālam “MetroTV” pavēstīja Aguss Suprjatna.
Intervijā aģentūrai AFP viņš izteica šaubas, vai kāds ir izdzīvojis. “Nē, nē. Nav izdzīvojušo. Es tikko atgriezos no avārijas vietas,” sacīja Suprjatna. Viņš sacīja, ka līdz šim atrasti un slimnīcā nogādāti 49 līķi.

Vietējā televīzija ziņo, ka lidmašīna “Lockheed C-130 Hercules” uzgāzusies divām mājām un vairākām automašīnām un aizdegusies.
Armijas preses pārstāvis sacīja, ka lidmašīna pacēlusies no tuvējās aviobāzes un aptuveni divas minūtes vēlāk nogāzusies pilsētā. Šobrīd nav skaidrs, vai gājuši bojā arī cilvēki uz zemes.

Kā pavēstīja Medanas aviobāzes pārstāvis, lidmašīnā lidojušie cilvēki lielākoties bija virsnieku, kuri pārcelti uz citu dienesta vietu, ģimenes.

Vietējā televīzija ziņo, ka lidmašīna “Lockheed C-130 Hercules” uzgāzusies divām mājām un vairākām automašīnām un aizdegusies.

Armijas preses pārstāvis sacīja, ka lidmašīna pacēlusies no aviobāzes un aptuveni divas minūtes vēlāk nogāzusies pilsētā. Tajā atradās 12 apkalpes locekļi.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+