×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Inetas Rudzītes “Eņģeļa pieskāriens”

Foo - Kaspars Filips DobrovoļskisFoo - Kaspars Filips Dobrovoļskis

Ineta Rudzīte un “Sympathique”  Ziemassvētku laikā dodas pie klausītājiem visā Latvijā, lai dāvātu  sirds siltumu, gaišu prieku un liegas melodijas ar savu jaunāko koncertprogrammu “Eņģeļa pieskāriens”.

Koncertā Ziemassvētku dziesmas latviešu un franču valodā jauksies kopā ar egļu, sveču un šokolādes smaržu. Ineta atzīst, ka šis viņai un grupai ir mīļākais laiks. “Visu koncertu veidojam sirsnīgu, mīļu un ģimenisku. Arī puiši ir aktīvi iesaistīti koncertā un ne tikai muzicē, bet arī skaita dzejoļus. Skatuvi esam izveidojuši kā “Meža pasaku”. Protams, , skan arī jautras dziesmas. Nevar jau viss koncerts būt sērīgs. Koncertā vēlams, lai skatītāji kaut uz mirkli sajūt  eņģeļa spārnu pieskārienu, kas sirdī iemet baltu zvaigžņu klēpi un liek noticēt brīnumam.”

Arī šogad Inetas koncertā skanēs taustiņu, pūšamo un sitamo instrumentu mūzika un priekšnesums tiks papildināts ar skaistām dzejas rindām. Kopā ar Inetu koncertā spēlē Latvijā pazīstami  mūziķi – Edgars Jass (piano), Oskars Ozoliņš (trompete) un jaunais, talantīgais Pauls Eglītis (kahons).

Ineta kā vokāliste darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un muzicējusi kopā ar Žoržu Siksnu, piedalījusies “Koru karos 2” ar Jelgavas kori, dzied fona vokālu Latvijā romantiskākajai grupai “Otra puse”. 2006. gadā viņa izdeva albumu “Starp rīta zvaigznēm”, kur dzied duetā ar Adrianu Kukuvasu. 2010. gadā Ineta apzinājās sevi kā nobriedušu dziedātāju un piesaka savu solokarjeru.

Viņa stāsta, ka šodien gribas dziedāt par patiesām jūtām, kas mīt sirdī kā pieaugušai sievietei. “Gribu dziedāt par mīlestību visās tās krāsās un nebaidīties vārdos ne no sāpēm, ne skumjām, ne pārdzīvojumiem tikai tāpēc vien, ka šodien modē ir tikai viss pozitīvais. Manuprāt, ir nežēlīgi atņemt cilvēkam ko tik skaistu kā gaišas skumjas vai to nepieciešamo vientulības devu, kas palīdz atšķirt īsto no uzspēlētā un lētā,” atklāj Ineta. Viņa uzskata, ka periods, kad centās dziedāt kā maza meitenīte, ir jau pagātnē un tagad viņa cenšas ieklausīties pati savā balsī un atrast tajā jaunas nianses. Ineta uzskata: “Ja Dievs devis balsi, ir grēks neizmantot savu talantu. Dzīvē viss plūst un mainās.”

Pašreiz Ineta ierakstījusi vairākas solodziesmas, kā arī ieskaņojusi muzikālo noformējumu dokumentālai filmai par 40. gadiem Latvijā ar nosaukumu “Pretrunīgā vēsture.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+