Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Informācijas avoti: Nedēļas nogalē iespējama ārkārtas sanāksme Grieķijas jautājumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas valstu līderi apsver iespēju šajā nedēļas nogalē rīkot ārkārtas sanāksmi Grieķijas parādsaistību krīzes jautājumā, taču tas būs atkarīgs no ceturtdien paredzētās Eirogrupas sanāksmes iznākuma, vēsta informācijas avoti.

Starptautiskajiem aizdevējiem un Grieķijai jāvienojas par reformu plānu, kas ļautu Atēnām izmaksāt pēdējos 7,2 miljardus eiro palīdzības finansējuma, tādējādi novēršot Grieķijas maksātnespēju un iespējamo izstāšanos no eirozonas. Kāds informācijas avots norādīja, ka ārkārtas sanāksme ir iespējama, un gadījumā, ja tā tiktu rīkota, tas būtu svētdien.

Savukārt kāds cits informācijas avots atklāja, ka samits nedēļas nogalē nav izslēdzams, taču viss atkarīgs no eirozonas dalībvalstu finanšu ministru ceturtdien paredzētās sanāksmes. Viņš gan piebilst, ka šīs ir tikai izteiktās idejas, nevis konkrēts plāns.

Jebkura sanāksme šajā nedēļas nogalē tiktu rīkota vien dažas dienas pirms Eiropas Savienības dalībvalstu līderu samita, kas Briselē paredzēts 25.-26.jūnijā.

Pievienot komentāru

Pēc sakāves referendumā no amata atkāpjas Itālijas premjers RenciItālijas premjerministrs Mateo Renci paziņojis par atkāpšanos no amata, kas seko pēc tam, kad svētdien notikušajā referendumā tika noraidītas viņa vadītās valdības
Draugiem Facebook Twitter Google+