×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Informēs par simtgades sarīkojumiem Rīgā

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Pirmdien, 23.janvārī, plkst.13 Rīgas domes Portretu zālē notiks preses konference, kurā informēs par galvaspilsētas sagatavoto programmu un plānotajiem projektiem Latvijas valsts simtgades svinībām.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domē, preses konferencē piedalīsies domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane (GKR), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite un orķestra “Rīga” direktore Ilona Breģe.

Latvijas simtgades svinību Rīgas programmai priekšlikumus iesniedza 34 Rīgas domes institūcijas, kā arī vairākas sabiedriskās organizācijas un aktīvie rīdzinieki, bet iesniegtos projektus apkopoja un strukturēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas valsts simtgades programmā Rīgas pilsētā līdz 30.novembrim bija apstiprināti 99 projekti, iedzīvotāju forumā “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, pastāstīja Šmite.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+