Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. oktobris, 2014
Drukāt

“Instrumenti” piedāvā jaunu singlu un izziņo koncertus

Foto - Ansis StarksFoto - Ansis Starks

“Instrumenti” piedāvā jaunu dziesmu un tās video versiju – “Mēs tiksimies gaisā” – no gaidāmā albuma, kas tiks izdots 2. decembrī.

“Instrumenti” izziņo arī koncertsēriju “Mēs tiksimies gaisā” – trīs no koncertiem norisināsies Rīgas Domā – tā neatkārtojamās akustikas skanējums ļaus grupai izvērsties pavisam īpatnējā un nepieradinātā formā.

Ar ne mazāk emocionāliem koncertiem “Instrumenti” ar “Capital” atbalstu viesosies arī teātra namā “Jūras Vārti “Ventspilī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, kā arī Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Koncertsērija “Mēs tiksimies gaisā” tiks balstīta uz decembra sākumā gaidāmo albumu, pie kā šobrīd grupa strādā Gruzijā. Tā būs atgriešanās pie “Instrumenti” saknēm – kā zināms, grupas mūziķu pirmās talanta izpausmes meklējamas mūsdienu akadēmiskajā mūzikā.

“Jūras Vārti”, Ventspils – 11. decembris
Rīgas Doms, Rīga – 15., 16., 17. decembris
Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, Cēsis – 19. decembris
Latgales vēstniecība “GORS”, Rēzekne – 26. decembris

 

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+