Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
12. augusts, 2014
Drukāt

“Īstā bērnība” viesosies Upītē (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izrādes.

Viena no populārākajām Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunās zāles izrādēm “Īstā bērnība” 16. augustā dosies klases ekskursijā uz Upīti – burvīgu ciematu Latgalē, kur plkst. 20 Tautas namā notiks izrāde, vēsta teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Rimševiča.

16. augusta rītā aktieri Jānis Vimba, Līga Zeļģe, Ģirts Liuziniks, Inga Misāne-Grasberga, Jānis Āmanis, Arturs Krūzkops, Mārtiņš Brūveris un Marta Ančevska kopā ar pārējo radošo komandu dosies ceļā ar velosipēdiem no Mērdzenes uz Upīti, lai pēc ekskursijā labi pavadītas dienas satiktos ar skatītājiem Upītes Tautas namā.

Interesenti ir aicināti pievienoties gan aktieriem velobraucienā no Mērdzenes, gan Upītes svētkos, kur dažādi pasākumi paredzēti visas dienas garumā.

“Īstā bērnība” ir “īsto” projektu sērijas izrāde, kura, kā jau visas šī projekta izrādes, ir visu izrādē iesaistīto aktieru radošs kopdarbs, kurā katrs ieliek savu personisko pieredzi, piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Tradicionāli projektā iesaistās mūziķis un dziedātājs Kārlis Kazāks un gaismu māksliniece Lienīte Slišāne. “Īsto” izrāžu sērijā ir tapušas izrādes “Īstie Ziemassvētki”, “Īstie Jāņi” un “Īstais teātris”, vēsta Rimševiča.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+