×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
13. aprīlis, 2012
Drukāt

Izcilākie vidusskolu absolventi bieži saskaras ar finanšu problēmām

studenti4

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pieredze liecina, ka centīgākie un izcilākie vidusskolu absolventi bieži saskaras ar finanšu problēmām, tāpēc augstskola atbalstīs studentus no maznodrošinātām Latvijas ģimenēm ar simts latu lielu stipendiju, aģentūru BNS informēja RTU pārstāve Elīna Kļaviņa.

RTU izsludinājusi konkursu uz desmit ikmēneša stipendijām 100 latu apmērā tiem Latvijas vidusskolu 12.klašu skolēniem, kuri nāk no maznodrošinātām ģimenēm un vēlas sākt studijas RTU.

“Centīgākie un izcilākie vidusskolu absolventi bieži saskaras ar finansiālām problēmām, kas viņiem liedz studēt izvēlēto profesiju vai arī paralēli studijām liek meklēt piepelnīšanās iespējas, lai segtu dzīvošanas izmaksas studiju laikā. Stipendija palīdzēs šiem skolēniem pirmo studiju gadu pilnībā veltīt mācību procesam,” uzsvēris RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Līdz 31.maijam ikviens 12.klašu skolēns, kurš sasniedzis izcilas sekmes un nāk no mazturīgas ģimenes, aicināts pieteikties stipendijai. Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti desmit jaunieši, kuri saņems stipendijas visu pirmo studiju gadu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+