×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Izdota līdz šim apjomīgākā latviešu šlāgermūzikas CD dubultizlase

Foto - LetaFoto - Leta

Izdevniecība “Mikrofona ieraksti” kompaktdisku izlašu sērijā “Vislabākās…” klajā laidusi dubulto CD dziesmu izlasi, kurā apkopotas 40 šī gadsimta populārākās latviešu kantri un šlāgermūzikas dziesmas.

Kā informēja ierakstu kompānijas pārstāvis Guntars Račs, izlasē iekļautas kompozīcijas, kas plūkušas laurus LTV organizētajā “Šlāgeraptaujā”, kā arī iepriekšējos 15 gadus ir vienmēr bijušas pieprasītas zaļumballēs un koncertos.

Izlasē iekļauto izpildītāju vārdi runā paši par sevi – “Apvedceļš”, “Klaidonis”, Inga un Normunds, “Galaktika”, “Lustīgais blūmīzers”, “Dakota”, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Ineta Rudzīte, “Roja”, “Bruģis”, “Lauku muzikanti”, “Jātnieki”, “Kaimiņi”, “Tālbraucēji”, Kaspars Antess, Harijs Spanovskis un daudzi citi.

Kā stāsta Račs, šlāgermūzika un pēdējos gadus arī kantri mūzikas žanra izpildītāju dziesmas Latvijā ir ļoti populāras, un vienā CD izlasē apkopot visu labāko nebija iespējams. Tāpēc šī izlase ir izdota dubultajā divu CD versijā, kurā iekļautas pavisam 40 ļoti populāras dziesmas, starp kurām ir “Apvedceļa” “Zemenes”, “Klaidoņa” “Mazā dvēselīte”, Ingas un Normunda izpildītā “Likteņa sūtnis”, “Galaktikas” “No visas sirds”, “Bruģa” “Kaija”, Kaspara Antesa “Neskaties atpakaļ”, Rojas “Kamenes deja”, Kaimiņu “Ievai”, Kaspara Markševica “Meitene ar zaļām acīm”, Inetas Rudzītes “Baltais zieds” un Normunda Rutuļa “Lecam pa vecam” un “Raudāja māte”.

Kompaktdiska dizainu veidojis mākslinieks Pēteris Sičevs.

“Šī izlase ir labs pārskats par to, kas bijis populārs un pieprasīts iepriekšējo 15 gadu laikā,” uzsver izdevēji.

Izlase ir pieejama dubultajā CD, kā arī lejupielādējama un klausāma visās pasaules populārākajās digitālajās platformās, tostarp “iTunes”, “Amazon” un “Spotify”. Izlase “Mp3” formātā pieejama arī portālā “Doremi.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+